Читати онлайн «Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса» Девід Б. Іоффі, Майкл Кусумано

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Стратегii генiiв. П’ять найважливiших урокiв вiд Бiлла Гейтса, Ендi Гроува та Стiва Джобса
Девiд Б. Іоффi

Майкл Кусумано


Як стають видатними стратегами? Гейтс, Гроув i Джобс були першими «бiзнес-зiрками» в сучасному свiтi технологiй. Аналiзуючи iхнiй тридцятирiчний досвiд управлiння компанiями сукупною вартiстю в 1,5 трильйона доларiв – Microsoft, Intel та Apple – автори цiеi книжки сформулювали п’ять основних правил, що виявилися спiльними в iхньому стратегiчному плануваннi та дозволили випередити конкурентiв, якi цими принципами нехтували. Саме цi правила допомогли стiльниковому телефону iPhone далеко посунути iндустрiальних гiгантiв Nokia та BlackBerry, крихiтнiй компанii Microsoft iз Сiетла взяти гору над своiм головним замовником – на той час найдорожчою у свiтi компанiею IBM, а майже збанкрутiлiй фiрмi Intel здолати японцiв, корейцiв та европейцiв у боротьбi за свiтове лiдерство в новiй революцiйнiй технологii – виробництвi мiкропроцесорiв.

Ця книжка – путiвник найкращими сторiнками досвiду стратегiчного планування, управлiння та практичноi дiяльностi, який дозволить будь-кому стати ефективним стратегом, як Гейтс, Гроув чи Джобс.

Майкл А. Кусумано, Девiд Б. Йоффi

Стратегii генiiв

П’ять найважливiших урокiв вiд Бiлла Гейтса, Ендi Гроува та Стiва Джобса


ІНШІ КНИГИ АВТОРІВ


Майкл А. Кусумано i Девiд Б. Йоффi


Competing on Internet Time


Девiд Б. Йоффi

Judo Strategy (спiвавт. Мерi Квек)

Competing in the Age of Digital Convergence (За ред.)

International Trade and Competition (спiвавт. Бенджамiн Гомес Кассерес)

Strategic Management of Information Technology

Beyond Free Trade (За ред.)


Майкл А. Кусумано

Staying Power

The Business of Software

Platform Leadership (спiвавт. Аннабель Говер)

Microsoft Secrets (спiвавт. Рiчард У. Селбi)

Thinking Beyond Lean (спiвавт.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса» Девіда Б. Іоффі, Майкла Кусумано безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!