Читати онлайн «Сусід» Христина Лукащук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Сусiд
Христина Лукащук


Роман украiнськоi письменницi i художницi Христини Лукащук «Сусiд» – це радше любовна драма, анiж роман про любов. Автор розповiдае про те, на що здатна жiнка, котра любить, ба навiть на що не здатна жiнка, котра любить. І зрештою – де границя мiж любов’ю i одержимiстю?

Христина Лукащук

Сусiд

1


Незрозумiлий шум за стiною безцеремонно висмикнув мене зi спокiйного i цiлком розмiреного сну, в який поринула вперше за кiлька мiсяцiв. Чулася, наче серед передчасних пологiв, якi заставляють малюка з’явитися у чужий i вiд того ворожий свiт. Наче викинута на берег багатотонна рибина. Моя свiдомiсть вiдчайдушно намагалась кволими рученятами нищiвноi втоми будь-що зачепитись, затриматись, мов за одвiрок чи подiл материноi спiдницi, за крайчик того нетривкого мерехтiння, яке ще мить тому називалось рятiвним сновидiнням.

Перша думка – це вони. Вони знайшли мене. Вони заберуть мене. Всьому кiнець. Нарештi. Але чим тонша ставала пелена мого сну, чим чiткiшими ставали дивнi звуки, тим гострiше усвiдомлювала – нi, це прийшли не за мною. Це взагалi нiхто не прийшов – це в сусiдню квартиру в’iхали новi мешканцi. Остаточно прокинувшись, я зрозумiла, що кiнець, який мав наступити кiлька мiсяцiв тому, ще попереду, а звуки, якi безперешкодно проникали до моеi спальнi, не що iнше як звуки людей, якi кохаються.

Мимоволi прислухалась. Звуки то стихали, то вiдновлювались та ще й з такою силою, що скидалось на те, що незнайомцi отримують насолоду десь тут, просто бiля мого лiжка. В основному чути було жiнку. Вона голосно стогнала вiд задоволення, але коли уважно i як слiд прислухатись, то в моменти, коли здавалось, iй мало бути особливо солодко, вчувався бiль i затаений смуток. З уст чоловiка тiльки iнодi виривались гортаннi звуки вдоволення, але вiн тут же стихав i натомiсть чулися все бiльш ритмiчнiшi i рiшучiшi удари, наче намагався свою партнерку всмертити. Та ж тихцем намагалась пiдлаштуватись до ритму свого чоловiка, але трiшечки, буквально на кiлька долей секунди не встигала. Саме ця затримка й спричиняла iй бiль. Не уявний, а справжнiй фiзичний. Чоловiк, здавалось, цього не зауважував, бо наче одержимий продовжував входити в жiнку цiлеспрямовано, гучно i безпощадно.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Сусід» Христини Лукащук дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Сусід» Христини Лукащук безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!