Читати онлайн «Сюрпризи долі» Ева Гата

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Сюрпризи долi
Ева Гата


Життя час вiд часу полюбляе дарувати нам сюрпризи. Добре, якщо вони  приемнi, проте частенько бувае навпаки. Вже скоро полудень вiку, кожний наступний день подiбний до попереднього. І раптом зрада. Усе, що будувалося впродовж багатьох рокiв, руйнуеться. Попереду прiрва. Як ii переступити? Як потрапити на iнший бiк?

Ева Гата

Сюрпризи долi

Частина перша

Змагання мiж Аполлоном i Паном

Феб


Олена крутилася по кухнi, наче ошпарена. Як швидко летить час! Уже шоста, за годину прийдуть гостi, а ще треба стiльки всього зробити: заправити салати, доварити борщ, нарiзати полядвицю та сир, зробити канапки з iкрою й ще безлiч iнших дрiбниць. Однiй дуже важко все встигнути. От якби Георгiй прийшов трiшки швидше, мiг би, принаймнi, винести смiття. Однак це лише мрii. Дай Боже, щоби взагалi встиг до приходу гостей. Останнiм часом чоловiк цiлiсiнькими днями зайнятий на роботi, повертаеться додому пiзно увечерi. Але в день уродин власних синiв мiг би звiльнитися й швидше, тим бiльше, що нинi субота.

Близнюкам Петру i Павлу сьогоднi виповнюеться двадцять рокiв. Пiсля народження дiтей було дуже важко: катастрофiчно бракувало грошей, а найгiрше – не мала нi хвилини, щоб озирнутися довкола. Хлопчикiв треба було одночасно годувати, сповивати i купати. Найважче – вночi. Малюки полюбляли прокидатися по черзi й будити один одного. Вiд утоми Олену iнколи охоплював розпач, хоч сядь i плач. А вона ж була единою дитиною в сiм’i i не звикла до важкоi роботи.

Георгiй також одинак, але чоловiкам завжди легше вислизнути вiд хатньоi роботи. У них завжди знайдеться виправдання, що iхне покликання – працювати i заробляти грошi. В тому була велика частка iстини, завдяки його наполегливостi й таланту матерiальний стан подружжя з часом суттево полiпшився. Георгiй почав непогано заробляти, за фахом був журналiстом i навiть дуже добрим.

– Жорж генiальний, – частенько казали друзi й колеги по роботi. Та, зрештою, вiн i сам знав, що е непересiчною особистiстю, адже за роки навчання не мав жодноi четвiрки, все, за що не брався, робив досконало i доводив до кiнця. З дитинства його улюбленим героем був Георгiй Змiеборець, у якому завжди вбачав себе.

Про генiальнiсть Жоржа ходили легенди.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Сюрпризи долі» Еви Гати дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Сюрпризи долі» Еви Гати безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!