Читати онлайн «Талісман» Стівен Кінг, Пітер Страуб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Талiсман
Стiвен Кiнг

Пiтер Страуб


За допомогою магiчного напою Джек вирушае у потойбiчний свiт на пошуки таемничого кристалу. Його мета – зберегти життя матерi. Проте в цьому новому свiтi вона е могутньою королевою, про що хлопець тим часом не знае. Йому доведеться зiштовхнутися зi страхiттям, магiею i навiть зрадою. Але головне – не надто довго блукати незнайомими мiсцями, адже у пошуках потрiбного можна загубити найдорожче.

Обережно! Ненормативна лексика!

Стiвен Кiнг

Пiтер Страуб

Талiсман

© Stephen King and Peter Straub, 1984, стор. 797 е продовженням службовоi сторiнки

© Shutterstock.сom / andreiuc88, обкладинка, 2016

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2016

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад та художне оформлення, 2016

Обережно! Ненормативна лексика!


Талiсман

Ця книжка для

РУТ КІНГ,

ЕЛЬВІНИ СТРАУБ


Отож коли ми з Томом видряпалися на самий вершечок горба й подивилися вниз, на мiстечко, там блимали лише три чи чотири вогники, – певно, свiтилося в тих будинках, де лежали хворi; над ними яскраво сяяли зорi, а внизу повз мiстечко рiчка текла майже цiлу милю завширшки, напрочуд спокiйна й велична.

    Марк Твен. Пригоди Гекльберрi Фiнна[1 - «Пригоди Гекльберрi Фiнна» («Adventures Of Huckleberry Finn») – популярний роман Марка Твена, уперше опублiкований у груднi 1884 року. Епiграфи цитовано за виданням: Твен М. Пригоди Тома Сойера. Пригоди Гекльберрi Фiнна / Марк Твен. – К.: Веселка, 1990. (Тут i далi прим. пер.)]

Мое нове вбрання було геть позакапуване свiчкою та вимащене глиною, а сам я втомився, як зацькований пес.

    Марк Твен. Пригоди Гекльберрi Фiнна


Частина I

Джек ушиваеться[2 - Автори прозоро натякають на передостаннiй рядок роману Марка Твена «Пригоди Гекльберрi Фiнна»: «Мабуть, доведеться менi вшитися на iндiанську територiю…»]

Роздiл перший

Готель «Сади Альгамбри»

1

П’ятнадцятого вересня 1981 року хлопчик на iм’я Джек Сойер стояв там, де вода й суша зливаються воедино, та, засунувши руки в кишенi джинсiв, вдивлявся в непорушний Атлантичний океан. Хлопчику було дванадцять рокiв, i на свiй вiк вiн виглядав височеньким.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Талісман» Стівена Кінга, Пітера Страуба дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Талісман» Стівена Кінга, Пітера Страуба безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!