Читати онлайн «Темна вежа IV. Чаклун та сфера» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Чаклун та сфера. Темна вежа IV
Стiвен Edwin Кiнг


Темна вежа #4
У четвертiй книзi циклу «Темна вежа» останнiй стрiлець Роланд зi своiми друзями потрапляе з одного свiту в iнший. Дивом виживши пiсля поединку зi штучним iнтелектом Блейна Моно, компанiя опиняеться за межами Серединного свiту. Їх перекинуло через розлом у реальностi до альтернативноi версii мiстечка в Канзасi, знищеного внаслiдок пандемii. Це мiсто нагадуе Роланду про його кохання до Сюзен та ii трагiчну загибель. При цьому спогад про дiвчину – тiльки початок. Минуле триматиме Роланда в тенетах, заважаючи рухатися вперед Шляхом Променя. Лише зустрiч iз давнiм ворогом, хитрим пiдступним Мартеном, розв’яже Роландовi руки. Щоб нарештi вiдпустити останню та найжахливiшу таемницю стрiльця…

Обережно! Ненормативна лексика!

Стiвен Кiнг

Чаклун та сфера. Темна вежа IV

© Stephen King, 1997, 2003

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2009, 2015, 2017, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2009, 2015


* * *


Цю книгу присвячую Джулi Юглi й Маршi Дiфiлiппо, адже вони вiдповiдають на листи, а бiльшiсть листiв за останнi кiлька рокiв було присвячено Роландовi з Гiлеаду, стрiльцю. Власне, це Джулi й Марша примушували мене взятися за комп’ютер i працювати в текстовому редакторi. Джулi, твiй примус подiяв краще, тож твое iм’я стоiть першим.

Вступ. Коли тобi дев’ятнадцять (i ще про дещо)

1

Коли менi виповнилося дев’ятнадцять (в iсторiях, якi ти збираешся прочитати, це число мае певне значення), гобiти були великими.

Пiд час Великого музичного фестивалю у Вудстоцi у брудi на фермi Макса Язгура бебралися десь пiвдюжини Меррi та Пiппiнiв, удвiчi бiльше Фродiв i незлiченна кiлькiсть гiпарiв Гендальфiв. «Володар перснiв» Дж. Р. Р. Толкiна в тi днi мав шалену популярнiсть, i хоча я так i не змiг потрапити на «Вудсток» (про що шкодую), по-моему, я був наполовину гiпi, принаймнi достатньо гiповим, щоб прочитати цi романи й захопитися ними. Книги «Темноi вежi», як i бiльшiсть довгих iсторiй-фентезi, написаних чоловiками та жiнками мого поколiння («Хронiки Томаса Ковенанта» Стiвена Доналдсона, «Меч Шаннари» Терi Брукса – i це тiльки два приклади), народилися пiд впливом Толкiна.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Темна вежа IV. Чаклун та сфера» Стівена Кінга дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Темна вежа IV. Чаклун та сфера» Стівена Кінга безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!