Читати онлайн «Точка обману» Ден Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Точка обману
Дэн Браун


В Арктицi знайдено восьмитонний уламок метеорита iз закам’янiлими рештками живих органiзмiв, що свiдчить про iснування позаземного життя. На мiсце вiдкриття вирушають чотири незалежнi науковцi – астрофiзик, палеонтолог, океанограф i фахiвець iз льодовикiв. Коли вони опиняються за крок до розгадки, iх починають безжально вбивати…

Ден Браун

Точка обману

Подяки


Сердечно дякую Джейсону Кауфману за чудовi поради i проникливе мистецтво редактора; Блайт Браун за невтомнi дослiдження i творчий внесок у створення книжки; моему доброму приятелевi Джейку Елвелу з «Вiзер енд Вiзер»; Архiву нацiональноi безпеки; вiддiловi НАСА зi зв’язкiв з громадськiстю; Стену Плентону, який був i е джерелом iнформацii про все i всiх; Агенцii нацiональноi безпеки; гляцiологу Мартiну Джеффрiсу; Бретту Троттеру, Томасу Надо та Джимовi Беррiнгтону – людям винятково талановитим i розумним. Дякую також Конi i Дiковi Браун, Документацiйному центру розвiдувальноi полiтики США, Сьюзен О’Нiл; Марджi Вочтел; Морi Стеттнер; Оуену Кiнгу; Елiсон Маккiнел; Мерi i Стiвену Гормен; доктору Карлу Хiнгеру; доктору Майклу І. Латцу з Інституту океанографii iменi Скрiппса; Ейпрiл з «Майкрон електронiкс»; Естер Санг iз Нацiонального музею авiацii i космонавтики; доктору Джин Олмендiнджер; незрiвняннiй Гайдi Ланж з лiтературноi агенцii «Сенфорд Дж. Грiнбергер ессошiейтс», а також Джоновi Пайку з Федерацii американських науковцiв.


Вiд автора


Пiдроздiл «Дельта», Нацiональне управлiння вiйськово-космiчноi розвiдки i фонд «Космiчний кордон» – реальнi органiзацii. Усi технологii, описанi в романi, дiйсно iснують i застосовуються.


Якщо це вiдкриття пiдтвердиться, то воно, поза сумнiвом, тане одним з найбiльш приголомшливих проривiв у Всесвiт, будь-коли здiйснених наукою. Важко навiть уявити його далекосяжнi перспективи. Вони приголомшують i надихають. Обiцяючи дати вiдповiдi на деякi питання, що здавна стоять перед людством, це вiдкриття водночас порушуе новi, ще глибшi проблеми.

    З виступу президента Бiла Клiнтона 7 серпня 1997 року на прес-конференцii, присвяченiй науковому вiдкриттю, вiдомому пiд кодом ALH 84001


Пролог


У цьому Богом забутому краi смерть приходить незбагненними шляхами.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Точка обману» Дена Брауна дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Точка обману» Дена Брауна безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!