Читати онлайн «Тому, що ти є» Дара Корній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Тому, що ти е
Дара Корнiй


Перед лицем справжнього кохання навiть суворий поганський Числобог може перетворитися на такого собi Амура! Є жiнка, життя якоi добiгае кiнця. Є чоловiк, для якого вона i е життя. І е кiмната номер ?, з якоi iхне життя почнеться спочатку, майже спочатку…

Дара Корнiй

Тому, що ти е

Мудрий роман про кохання


Однi читачi зовсiм не звертають уваги на передмови до романiв, поспiшаючи до авторського тексту, а iншi, навпаки, прагнуть дiзнатися, що за книжка в них у руках, хочуть, щоб автор передмови, який уже побував за таемними дверима нового твору, принаймнi натякнув, про що йтиметься, кому й чому саме варто зануритись у свiт запропонованого сюжету.

Новий роман письменницi Дари Корнiй вiдрiзняеться вiд ii дебютного «Гонихмарника», що отримав третю премiю Всеукраiнського конкурсу романiв, кiносценарiiв, п’ес та пiсенноi лiрики про кохання «Коронацiя слова» у 2010 роцi. Вибiр експертiв пiдтвердила також велика популярнiсть першого роману авторки серед читачiв.

Дара Корнiй ризикнула. Уже маючи вдячну аудиторiю читачiв свого мiстичного роману, вона написала iнше. Інакше. Цього разу письменниця обрала жанр мiського роману, але залишилася вiрною собi, своiм життевим i творчим принципам. Їi правдивий опис людських, нехай подекуди й вигаданих доль, ситуацiй, подiй, ii любов до своiх героiв та зрозумiла життева позицiя пiдкупають читача. Їй вiриш, iдеш за нею в запропонованi обставини й проживаеш iз героями iхнi долi. То, завмерши, спостерiгаеш за ними нишком збоку, то разом iз ними долаеш перешкоди, витримуеш спокуси i… залишаешся собою. Тому що це мало не найважче в життi – не зрадити себе, бо вiд себе не втечеш, так i житимеш у постiйному усвiдомленнi компромiсу, на який ти раз (чи й не раз) пiшов. І чи буде шанс усе виправити?…

Долi головних героiв роману «Тому, що ти е» – Оксани та Олександра – перетнулися в ранньому дитинствi, ще в дитсадку провiнцiйного мiстечка. Чи бувае, щоб у такому тендiтному вiцi запало в душу людини зерно единого, справжнього, високого кохання? Хто знае… Кохання визначають як почуття.


Читати онлайн книгу «Тому, що ти є» Дара Корній безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Тому, що ти є» Дари Корній дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Тому, що ти є» Дари Корній безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Тому, що ти є» Дари Корній зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!