Читати онлайн «Ти – майбутній тато» Олексій Полосін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Ти – майбутнiй тато
Олексiй Полосiн


Олексiй Михайлович Полосiн – дитячий християнський письменник, який мае чуйне серце i реагуе на всi проблеми, якi дорослi створюють в iх життi, через байдужiсть до них, через завантаженням працею i можливiсть знайти собi виправдання. Але Господь все бачить i у свiй час спитае маму чи тата за все. Адже Ісус сказав своiм учням: «По тому пiзнають усi, що ви Учнi Моi, як будете мати любов мiж собою». Любов до всiх, а насамперед до дiтей.

Олексiй Полосiн

Ти – майбутнiй тато

Пролог

Вiдгуки


У своiй книзi «Ти – майбутнiй тато», Олексiй Михайлович доводить давню мудрiсть, що наставляючи сина, тим самим, батько передае у спадок майбутнiм поколiнням скарб власного досвiду, особливо, коли вiн – добрий тато.

Дуже дотепно автор прищеплюе «майбутнiм татусям» любов до своеi батькiвщини, навчаючи любити свою родину в ширшому ii розумiннi, подаючи нам гарний приклад патрiотичного виховання.

Рекомендую цю книгу для читання, як майбутнiм, так i сучасним татам. На ii сторiнках ми знаходимо цiкавi питання для обговорення зi своiми дiтьми, що допоможуть нам краще пiзнати iх внутрiшнiй свiт i дадуть нагоду подiлитись своiм. А це i е справжне виховання, коли батькiвський приклад i його щирiсть стають вiрним дороговказом для наших дiтей у цьому мiнливому свiтi.

    Цветков Сергiй
    Директор украiнського офiсу
    МГО «Мiжнародний Центр Батькiвства»

Цей твiр зосереджуеться на морально-душевних якостях головного героя – Василька.

Я гадаю, що не можна не читати цей твiр, тому що вiн пояснюе нам тi теми, якi е найбiльш актуальними для нас. Це – своерiдний посiбник для людини, яка пiзнае свiт змалечку i з якоi виростае справжня особистiсть вiдповiдальна за своi вчинки.

Я повнiстю погоджуюсь з тим, що Бiблiя – книга-путiвник життя людини. А близькi люди (у творi – Дiд Охрiм) будуть тобi допомагати пройти життя з нею, Бiблiею в руках i в серцi. Допоможуть вибрати, яким бути i як поводитись у складних ситуацiях у вуличних компанiях – це нiби змiнна величина у рiвняннi з математики, яка зветься доля.

Я не буду перелiчувати усi проблеми, якi описанi в ньому. Читайте самi.

    Учень 7-го класу 37-i школи м.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Ти – майбутній тато» Олексія Полосіна безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!