Читати онлайн «Учень відьмака» Джозеф Дилейни

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Учень вiдьмака
Джозеф Дiлейнi


Учень вiдьмака #1
Мене звуть Том. І я – сьомий син сьомого сина. Моi батьки вiддали мене в учнi до справжнього Вiдьмака. Я так само мушу опанувати це ремесло. Бiльшiсть учнiв Вiдьмака були занадто лiнивi та неслухнянi. Вони не змогли завершити навчання. Дехто навiть загинув… Але я – сьомий син сьомого сина. Я можу бачити привидiв. І менi судилося захищати цей свiт вiд потойбiчних створiнь. Ну якщо я, звiсно, подолаю всi цi випробовування i не накою дурниць… Це наче нескладно. Головне, що заповiв менi Вiдьмак, – не розмовляти з дiвчатами в гостроносих туфлях. Бо дiвчата в такому взуттi – найнебезпечнiшi та найжорстокiшi вiдьми у свiтi. І саме одна з них тiльки-но врятувала мене вiд хулiганiв. Як же я мiг не заговорити з нею? До речi, ii звати Елiс. І, здаеться, я вскочив у справжню халепу…

Джозеф Дiлейнi

Учень Вiдьмака

Опис героiв

Том

Томас Ворд – сьомий син сьомого сина. Це означае, що вiн народився з особливим даром, i через це – вiн чудовий кандидат на роль Вiдьмакового учня. Вiн – вроджений ворог темряви, може бачити й чути померлих. Але це не значить, що Тому не страшно, тож йому знадобиться вся смiливiсть, щоб перемогти там, де двадцять дев’ять iнших зазнали поразки.


Вiдьмак

Вiдьмака нi з ким не сплутаеш. Вiн високий i мае суворий вигляд, носить довгий чорний плащ iз каптуром i завжди мае при собi костур i срiбний ланцюг. Як i його учень, Том, Вiдьмак – шульга i сьомий син сьомого сина.

Понад шiстдесят рокiв вiн захищае графство вiд усiлякоi нечистi.


Елiс

Том нiяк не втямить: Елiс лиха чи добра? Їi бояться мiсцевi хлопцi, вона рiдня двом найлихiшим вiдьомським кланам (Малкiнiв та Дiнiв) i не цураеться темноi магii. Але ii навчали вiдьомства проти ii волi, i вона допомогла Тому в кiлькох скрутних ситуацiях. Вона нiби добрий друг, але чи можна iй вiрити?


Мама

Мама завжди знала, що Том стане учнем Вiдьмака, i називае Тома «своiм подарунком графству». Вона любляча мати, знаеться на травах i лiках, знана повитуха й завжди трохи вiдрiзнялася вiд iнших. Вона походить iз Грецii, але ii минуле оповите таемницею. І це не едина мамина таемниця…

Для Марi

Найвища вершина графства приховуе таемницю.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Учень відьмака» Джозефа Дилейни безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!