Читати онлайн «Услід за вітром» Тетяна Мизнікова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Услiд за вiтром
Тетяна Мизнiкова


Первая любовь #1
Пiд час екскурсii до Клеванського замку четверо однокласникiв – Руслана, Анна, Євген i Роман – потрапляють у Нову Моландiю. В iншому вимiрi на друзiв чекають нелегкi випробовування, мета яких – врятувати мiсцевих жителiв-пiдлiткiв вiд загибелi. У ходi рятувальноi мiсii мiж Анною та Романом виникають романтичнi почуття, Руслана дiзнаеться про появу загадкового хлопця по iменi Ростислав, а Євгену вдаеться вiднайти втрачене кохання. Та найголовнiше те, що головнi героi засвоiли важливий урок: не варто боятися вiддавати, йти на ризик i любити. Адже без любовi й самопожертви життя втрачае будь-який сенс.

Тетяна Мизнiкова

Услiд за вiтром

«Нас обрали тому… що ми, люди, здатнi до спiвпереживання, ми маемо серця, а, отже, можемо i вмiемо любити, допомагати, розумiти нещастя ближнього…»


«Спасiння не заради наживи та слави, а заради iнших, бо так треба, бо твое серце – чутлива i нiжна струна, що бачить страждання ближнiх i будь-що намагаеться iм допомогти. Ось чим ти керувалася насправдi та всi ми…»

Роздiл І

Глава 1


Гул у класi зростае. Виховна година перетворюеться на балаган. Давно не чути, як лiтають мухи чи з дзенькотом падають шпильки на лаковану пiдлогу.

– Десятий «А», я довго чекатиму, поки ви нарештi втихомиритеся? Майте совiсть, шановнi. Чого ви такi буйнi сьогоднi? Ще, начебто, весни немае за вiкном…

Зауваження класного керiвника залишаеться поза увагою збуджених школярiв.

– Я хотiла порадувати гарними новинами, але, бачу, ви не заслуговуете…

– У нас будуть додатковi вихiднi?

– Ви вiдпустите сьогоднi з урокiв?

– Домашнього завдання не буде?

– Батькiвськi збори вiдмiняються?

– Ви не покажете моiм батьками останньоi двiйки?

Запитання сиплються, немов цукор iз дiрявого мiшка, i жодна сила не в змозi iм протистояти.

– Агов, не всi вiдразу! Я вас не чую… Ото, затятi гультяi. Вам аби все цiкаве пропускати…

– Ну, Марiе Василiвно, погодьтеся, сидiти на сьомому уроцi алгебри – потiха не надто цiкава, – фiлософствуе Назар на передостаннiй партi.

– Нiхто не пропонуе вам занять iз математики.

Марiя Василiвна зумисне витримуе паузу для iнтриги. Врештi збуджений десятий-А сяк-так вгамовуеться.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Услід за вітром» Тетяни Мизнікової дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Услід за вітром» Тетяни Мизнікової безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!