Читати онлайн «В’язні зеленої дачі» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

В’язнi зеленоi дачi
Володимир Савович Лис


Як же не хотiлося молодому економiстовi Юрку iхати в той незнайомий Вербiвськ! Та хiба можна вiдмовити самому Івановi Банчуку, першому секретаревi тамтешнього райкому партii? Ще й це дивне попередження вiд незнайомки… Чому вона сказала, що там вiн потрапить до жорстокоi банди? Пророцтво справдиться через роки, в незалежнiй Украiнi, коли вже солiдний бiзнесмен Юрiй отримае анонiмного листа iз вимогою вiдновити сумнозвiсну зелену дачу. Чоловiк iще не здогадуеться, що невдовзi вiн, той-таки Банчук i лiкарка Таiса, яка попереджала про небезпеку, перетворяться на в’язнiв цього будинку. Бо у долi своi розрахунки i рахунки, за якими треба платити…

Володимир Лис

В’язнi зеленоi дачi


Жодну з частин цього видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництва

Дизайн обкладинки IvanovITCH

© Лис В. С., 2019

© Depositphotos.com / badahos, обкладинка, 2019

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2019

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2019


* * *


Гордiсть серця твого обманила тебе…

    Овдiй, 1–3

Є луна i е вiдлуння.

    Олег Лишега


Частина перша. Минулiя

1

Того дня Юрiй Середа, випускник економiчного факультету, дiзнався, що мае отримати направлення в якесь провiнцiйне мiстечко Вербiвськ. Коли йому конфiденцiйно (тiльки тобi, Юрчику) повiдомила про це секретарка iхнього декана Маринка, вiн на хвилю остовпiв, а потiм спитав, де ж отой Вербiвськ.

– Не знаю, десь у сусiднiй областi, – вiдповiла Маринка. – Вас чотирьох направляють у цю область, а на тебе ще й замовлення з Вербiвська е.

– На мене?

– Ага.

«А як же наукова робота? – подумав Юрко. – Як же аспiрантура? І чому замовлення саме на мене? Тут щось не те…»

Але бажання ввiрватися до декана зникло, щойно хлопець вiдчинив дверi й почув знайомий густий бас. Господар кабiнету саме дорiкав комусь по телефону за невиконану обiцянку.

– Вам чого, Середо? – спитав декан, одiрвавшись на хвилю вiд слухавки.

– Вибачте, нiчого, – промимрив Юрко i зачинив дверi.

У його збаламученiй головi несподiвано закрутився цiлий вихор думок. До офiцiйного розподiлу ще е час.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «В’язні зеленої дачі» Володимира Савовича Лиса дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «В’язні зеленої дачі» Володимира Савовича Лиса безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!