Читати онлайн «Відьма з Портобелло» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Вiдьма з Портобелло
Paulo Coelho


Шерiн – донька циганки Лiлiани з Румунii. Коли дiвчинка була зовсiм малою, ii вдочерила аристократична родина з Лiвана, а потiм вони разом переiхали до Лондона. Коли Шерiн подорослiшала, ii назвали Афiною: здавалося, нiби вона випромiнюе якесь неземне свiтло. І тодi вона зрозумiла, що не така, як усi, бо мае мiстичний дар i е обраною. Дiвчина прийшла в цей свiт iз особливим призначенням – змiнити його. На неi чекае довгий шлях духовного самопiзнання, пошукiв вiдповiдей на вiчнi питання, кохання й самопожертва в його iм’я. Шлях, який напророкувала iй Велика Матiр – Богиня Творiння…

Пауло Коельйо

Вiдьма з Портобелло

Присвячуеться S.F.Х., сонцю, яке все осявае своiм теплом i свiтлом i е прикладом для тих, чиi думки виходять за обрii цього земного свiту.


О Марiе, зачата без грiха,

молися за нас,

що звертаемося до Тебе.

Амiнь


Засвiченоi свiчки нiхто у сховок не ставить i не накривае ii посудиною.

Їi ставлять на свiчник, щоб свiтло бачили всi, хто увiйде.

    Євангелiе вiд Луки 11: 33


До того, як цi свiдчення покинули мiй письмовий стiл i вирушили назустрiч тiй долi, яку я для них обрав, я думав використати iх для написання традицiйноi бiографii, де на пiдставi зiбраних i ретельно дослiджених матерiалiв розповiдалася б реальна iсторiя.

Я почав читати низку бiографiй, якi могли б допомогти менi в реалiзацii цього задуму, i зрозумiв одну рiч: та думка, яка складеться в автора про головного героя, рано чи пiзно неминуче вплине на результати дослiджень. А що мiй намiр полягав не в тому, аби точно висловити своi думки, а в тому, щоб показати, як бачили iсторiю «вiдьми з вулицi Портобелло» ii головнi персонажi, то зрештою я вiдмовився вiд думки скомпонувати книжку й вирiшив просто записати все, що менi розповiли.


Герон Раен, 44 роки, журналiст


Нiхто не запалюе свiчку для того, щоб сховати ii за дверима: мета свiтла – освiтити якомога бiльший простiр навколо себе, вiдкрити людям очi, показати всi дивовижi, якi е навкруги.

Нiхто не приносить у жертву найдорожчого – кохання.

Нiхто не вiддае своi мрii в руки тих, якi можуть iх зруйнувати.

Крiм Афiни.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Відьма з Портобелло» Пауло Коельйо дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Відьма з Портобелло» Пауло Коельйо безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!