Читати онлайн «Відродження» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Вiдродження
Стiвен Кiнг


1962 рiк, Гарлоу. Джеймi було шiсть, коли в iхньому мiстечку з’явився новий пастор – молодий i розумний Чарльз Джейкобз. Та коли його родина загинула у страшнiй аварii, священик прокляв небо i зрiкся Бога… Кiлька рокiв по тому Джеймi опинився на межi життя й смертi, i колишнiй пастор урятував його. Але чому, прийшовши до тями, хлопець вiдчув, нiби сталося щось жахливе? І чому тепер йому сняться мертвi дружина й син Джейкобза?

Обережно! Ненормативна лексика!

Стiвен Кiнг

Вiдродження

© Stephen King, 2014

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2015

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад та художне оформлення, 2015

Обережно! Ненормативна лексика!


Це художнiй твiр. Будь-якi вiдсилання до iсторичних подiй, реально iснуючих особистостей або мiсць використовуються в художнiх цiлях. Усi назви й iмена персонажiв е витвором авторськоi уяви, а будь-яка схожiсть iз реальними подiями, мiсцями або персоналiями, сучасними та iсторичними, е цiлком випадковою.


Ця книга для декого з тих людей, якi змурували мiй дiм:

Мерi Шеллi,

Брема Стокера,

Г. Ф. Лавкрафта,

Кларка Ештона Смiта,

Дональда Вандрi,

Фрiца Лейбера,

Огеста Дерлета,

Ширлi Джексон,

Роберта Блоха,

Пiтера Страуба.

А також для АРТУРА МЕЙЧЕНА, чий коротенький роман «Великий бог Пан» не давав менi спокою все життя.


Вiдродження


Не мертве те, що може вiчно спати, А по мiльярдах лiт i смерть здолати.

    Г. Ф. Лавкрафт


I

«П’ятий персонаж». Гора Череп. Тихе озеро


Щонайменше в одному наше життя справдi схоже на кiно. Головний акторський склад – це вашi родичi та друзi. Серед акторiв другого плану – сусiди, колеги й випадковi знайомi. Також е епiзодичнi ролi: касирочка з прегарною усмiшкою в супермаркетi, приязний бармен у мiсцевому шинку, хлопцi, з якими ти займаешся в спортзалi три днi на тиждень. А ще тисячi iнших – людей, якi течуть потоком крiзь кожне життя, неначе вода крiзь сито, стрiчаються вам раз – i бiльше нiколи. Пiдлiток, що гортае комiкси у книгарнi «Барнз & Ноубл», той, повз котрого вам довелося протискатися (бурмочучи «перепрошую»), щоб дiстатися до журналiв. Жiнка на сусiднiй смузi на свiтлофорi, котра скористалася моментом, щоб пiдфарбувати губи.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Відродження» Стівена Кінга дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Відродження» Стівена Кінга безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!