Читати онлайн «Вітер у замкову шпарину. Темна вежа IV (продовження)» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Вiтер у замкову шпарину. Темна вежа IV (продовження)
Стiвен Edwin Кiнг


Темна вежа
Історiя останнього стрiльця Серединного свiту Роланда добiгла б свого кiнця, якби не едине «але». Наче вiтер у замкову шпарину, просвистiв крiзь читацьку увагу один епiзод – одне розслiдування. Смарагдове Мiсто лишилося далеко позаду, а попереду на молодого Роланда Дескейна та його супутникiв чекае не бачений досi буревiй… Чим завершаться Роландовi пошуки розгадки до таемницi перевертня, «шкуряка», який убивае людей, постаючи перед ними в подобi то тигра, то ведмедя, то лева?

[b]Обережно! Ненормативна лексика![/b]

Стiвен Кiнг

Вiтер у замкову шпарину

Темна вежа IV

(продовження)


Цю книжку присвячую

Робiн Ферт i командi «Марвел Комiкс»

Для тих, хто вперше вiдкривае для себе епiчний цикл бестселерiв «Темна вежа» (i для легiонiв його вiдданих фанiв), надзвичайно цiкавий окремий роман i прекрасний вступ до циклу.

Початок епiчноi фентезiйноi саги «Темна вежа» було покладено 1974 року, основного розмаху вона набула у 1980-х, а захоплива кiнцiвка з’явилася, коли вийшли друком останнi три романи (2003–2004 роки). Це найвидатнiше письменницьке досягнення Стiвена Кiнга. Цикл «Темна вежа» лiг в основу тривалого видання серii комiксiв «Марвел Комiкс».

У романi «Вiтер у замкову шпарину» Кiнг повертаеться до насичених краевидiв Серединного свiту. Ця iсторiя в iсторii розповiдае нам про раннi роки Роланда Дескейна, останнього стрiльця Серединного свiту, а саме про той рiк по смертi матерi, коли його мучила провина за ii вбивство. Батько вiдряджае його розслiдувати загадку перевертня, «шкуряка», що вбивае людей. Роланд зустрiчае хлопчика, Бiлла Стрiтера, хороброго, проте наляканого единого свiдка нещодавнього лютування звiра. Ще сам пiдлiток, Роланд заспокоюе хлопчика, розказуючи йому казку з «Книги Ельдовоi», яку мама колись читала йому перед сном. «Людина нiколи не буде занадто дорослою, щоб слухати оповiдки, – каже вiн Бiллу. – Чоловiк i хлопчик, дiвчинка й жiнка – ми живемо заради них».

Вiдданi прихильники циклу «Темна вежа» будуть радi ближче познайомитися зi свiтом Роланда i вiдчути на собi всю силу магii Стiвена Кiнга як оповiдача.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Вітер у замкову шпарину. Темна вежа IV (продовження)» Стівена Кінга дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Вітер у замкову шпарину. Темна вежа IV (продовження)» Стівена Кінга безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!