Читати онлайн «Вогняна зима» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Вогняна зима
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


Ще вчора кожен громадянин Украiни мав свое життя. У якому, здавалося, не було мiсця для подвигу. Але прийшла вогняна зима 2013—2014-го, i тисячi украiнцiв опинилися у вирi Революцii Гiдностi – та по рiзнi боки барикад. Успiшний бiзнесмен Стогов стае активiстом Автомайдану. Продавщиця з косметичного магазину Алла тепер волонтерка. Студент на прiзвисько Птаха виходить iз вiртуального свiту i робить «коктейлi Молотова». Тiтушка Сiрий не мае переконань, аби платили. А Олег, боець «Беркуту», готовий карати «майданутих» навiть задарма… Ми бачимо Майдан iхнiми очима. Бачимо – i затамовуюемо подих. Бо тут усе справжне – i життя, i кохання, i ненависть. І смерть. А ще – вiдчайдушна вiра, що кiнець кiнцем усе буде добре…

Обережно! Ненормативна лексика!

Андрiй Кокотюха

Вогняна зима

Обережно! Ненормативна лексика!


Писати про Майдан – неможливо. На Майданi треба бути.

Але Андрiй Кокотюха може все. Вiн був на Майданi i написав про нього.

Написав так, як вмiе лише вiн, без зайвого пафосу й пластикового спрощення. Майдан Кокотюхи – це не вождi на сценi, не полiтична боротьба, а люди. Простi украiнцi, якi взяли на себе тягар i тактики, i стратегii цiеi революцii. У них щирi емоцii, вiдвертi слова, прямi дii.

Книжка пахне димом палаючих шин i обпiкае вогнем очей, з ii сторiнок чути грюкiт брукiвки й скажений ритм серцебиття.

«Вогняна зима» кипить пристрастями. Тут люблять, борються i страждають по-справжньому.

Тiльки так змiг перемогти Майдан. Тiльки так зможе народитися нова Украiна.

    Юрiй Луценко, украiнський полiтик i державний дiяч


Пролог

Тиша

Вiн жив, i цього було досить. Вiн жив у нестабiльну епоху. Для чого прагнути щось будувати, якщо все незабаром буде зруйновано? Краще плисти за течiею, не витрачаючи сил.

    Ерих Марiя Ремарк. Трiумфальна арка


Киiв, липень – листопад 2013 року

5


– Нiколи б не подумала, що вам так легко зiпсувати настрiй.

– Це фiлософське питання.

– Що саме?

– Поганий настрiй.

Котя Стогов iз неприхованим сумом пiдкинув на широкiй долонi порожню пласку пляшку з-пiд вiскi. Глянув, блазнюючи, крiзь скло на супутницю.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Вогняна зима» Андрія Кокотюхи дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Вогняна зима» Андрія Кокотюхи безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!