Читати онлайн «Все буде добре» Анастасія Нікуліна, Олег Бакулін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Все буде добре
Олег Бакулiн

Анастасiя Нiкулiна


Колись четверо пiдлiткiв пообiцяли одне одному дружити все життя. «Все буде добре» – таким було таемне гасло Сашка, Антона, Марiчки й Катi. Але доросле життя змiнило iх. Успiшний бiзнесмен Сашко, а нинi Алекс, повертаеться з Америки. Вiн випадково зустрiчае Марiчку в супермаркетi. Колишня красуня мае вигляд староi та втомленоi жiнки. Алекс хоче допомогти подрузi. Однак Марiчка вже сплела пiдлу й хитру схему, щоб використати Алекса. Вона пiде на все заради грошей… Долi чотирьох друзiв знову переплiтаються.

Анастасiя Нiкулiна, Олег Бакулiн

Все буде добре


Жодну з частин даного видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництва

© Нiкулiна А., Бакулiн О., 2017

© DepositPhotos.com / S-E-R-G-O, обкладинка, 2018

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2018

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2018


* * *


Пролог


2018 рiк

– А трясця твоiй матерi! Ти що тово робиш, бузувiре, грум би тя побив? – скажений вереск розрiзав лiтню спеку, зiгнавши з гiлляччя сонне птаство.

– А шляк би тя трафив, псяча кров! – скоцюрблена бабця в червонiй хустинi продовжувала лаятися, розмахуючи цiпком.

Хлопча скочило на ноги, випустивши з рук гострий камiнець. Карi оченята перелякано шукали шляхи для вiдступу, але ноги наче вiдняло. Так ставалося щоразу: варто було лише вскочити в халепу! Тим часом жiнка, яку старiсть змусила зiгнутися до самоi землi, стрiмко подолала вiдстань мiж ними та зупинилась, наче вкопана, за крок до паркану.

Колись це була звичайна рабiца[1 - Металева сiтка для огородження територiй.], що оточувала сiльський цвинтар. Але люди завжди шукали коротший шлях, тому сьогоднi загорода ряснiла провалами, крiзь якi можна протиснутися самому, з родиною та ще й тачку з труною провезти. Мiсцями сiтки не було взагалi – лише два стовпи й направляючий дрiт, привалений до землi. Бiля такоi межi й зупинилася дев’яностолiтня Параскевiя, хапаючи роззявленим ротом холодне повiтря. Їi загнутий нiс активно ворушив широкими нiздрями, наче принюхуючись до хлопця.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Все буде добре» Анастасії Нікуліної, Олега Бакуліна безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!