Читати онлайн «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Визначнi роки. Вiд 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму
Мег Джей


Існуе мiф, що юнакам i дiвчатам, яким минуло двадцять, бракуе тямущостi, щоб цiкавитись iнформацiею, здатною змiнити життя. А також мiф про те, буцiмто тридцять – це новi двадцять i зробити щось у пiзнiшому вiцi означае зробити це краще. Натомiсть Мег Джей довела факт, що 80 % доленосних подiй вiдбуваються в життi людини до 35 рокiв. Двi третини зростання рiвня зарплатнi припадае на першi десять рокiв кар’ери. До тридцяти рокiв понад половина людей одружуються, зустрiчаються або живуть разом iз майбутнiми чоловiками чи дружинами. Характер найiстотнiше змiнюеться в перiод вiд двадцяти до тридцяти рокiв – не до i не пiсля. До тридцяти рокiв мозок людини завершуе свiй розвиток. І що тепер робити з цiею iнформацiею? Саме час дiзнатися, як не змарнувати можливостi «вирiшального десятирiччя»!

Мэг Джей

Визначнi роки. Вiд 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму


Присвячую Джей i Гейзел

Вiдгуки читачiв


Я очiкувала, що «Визначнi роки» ряснiтимуть рiзними клiше й сповнюватимуть почуттям carpe diem. Радiю, що помилялася. Мало сказати, що ця книжка змiнюе життя. Мiй примiрник майорить закладками й пiдкресленнями. Тут усе доречно. Усе корисно. Усе промовляло до мене так, як нiколи досi не зверталися жодна книжка, жодна близька людина. Я й сама намагалася владнати свое життя, але тепер докладу до цього бiльше зусиль. Менi вiдкрилася нова перспектива. Я уклала графiк. Цю книжку я рекомендувала всiм своiм понад двадцятьом друзям. Декому навiть позичала власний примiрник з усiма заувагами на берегах. Книжку дочитала нещодавно, але менi вже полегшало. Автор веде щирий дiалог iз поколiнням, яке часто зневажають, яким нехтують.

    Тесса В., Стамбул, Туреччина

Ця книжка влучно описуе, як це – бути переляканим, розгубленим, зневiреним двадцятирiчним, якого фiльми, газети, друзi й навiть батьки нашпиговують банальностями про те, як улаштований свiт.

    Майкл С., Калгарi, Альберта, Канада

Читання вашоi книжки схоже на читання думок, почуттiв, стосункiв та iнших емоцiй, що виникають у моiй свiдомостi.

    Лаура С., Лос-Анджелес, Калiфорнiя

Я впевнений: ви чули це багато разiв, але вiдчуваю, що ця книжка справдi написана про мене.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» Мег Джей безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!