Читати онлайн «Я, Мілена» Оксана Забужко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Я, Мiлена
Оксана Стефанiвна Забужко


Тут могла б бути ваша реклама
Зовнi все було начебто гаразд. Тобто, все i справдi було гаразд – так запевняла себе Мiлена, кваплячись темними зимовими вечорами з телестудii додому. Сторожко дрiбцяючи по невидимих ковзанках, вона наближалася до будинку i, перш нiж звернути у двiр, заходила часом пiд каштани, що вiддiляли будинок вiд вулицi, – задерши голову, вiдшукати поглядом своi вiкна… Найчастiше свiтилося в спальнi – розмитою синцюватою плямою знизу на портьерах: пухтик дивився телевiзор.

Оксана Забужко

Я, Мiлена


Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля»

2014© Забужко О. С., 2014

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2014

© Ростислав Лужецький, художне оформлення, 2014ISBN 978-966-14-7148-0 (fb2)Жодну з частин даного видання

не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi

без письмового дозволу видавництваАвтор фотографiй i дизайнер обкладинки Ростислав Лужецький
Соломii Павличко


Зовнi все було начебто гаразд. Тобто, все i справдi було гаразд – так запевняла себе Мiлена, кваплячись темними зимовими вечорами з телестудii додому (обличчя все ще малорухоме пiд незнятим гримом, i слабкий, на гадку про мужа – а я тут жду, жду, – усмiх нiжности, що самовiльно вiддимав губи поцiлунковою трубочкою, – ах ти, котуся моя, – пробивався крiзь грим, мов крiзь отi понамерзлянi коржi на асфальтi, на якi потемки ввесь час треба вважати – навiть якщо iх там нема). Сторожко дрiбцяючи по невидимих ковзанках, вона наближалася до будинку i, перш нiж звернути у двiр, заходила часом пiд каштани, що вiддiляли будинок вiд вулицi, – задерши голову, вiдшукати поглядом своi вiкна й по тому, котре з них освiтлене, дiзнатися, що зараз, не пiдозрюючи про радiсть ii наближення, робить лапчик (мурчик, хвостик-пухтик). Найчастiше свiтилося в спальнi – розмитою синцюватою плямою знизу на портьерах: пухтик дивився телевiзор. Як вiн звичайно жартував – нарощував хвостика: перед екраном у нього чомусь починалась ерекцiя. І ще вiн казав, що видивляе Мiлюнчика.


Читати онлайн книгу українською мовою «Я, Мілена» Оксана Забужко безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Я, Мілена» Оксани Забужко дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Я, Мілена» Оксани Забужко безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Я, Мілена» Оксани Забужко зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!