Читати онлайн «Як керувати рабами» Марк Сідоній Фалкс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Як керувати рабами
Марк Сидонiй Фалкс


#PROBusiness
Книжку про рабовласництво в Давньому Римi фахiвець iз римськоi iсторii доктор Джеррi Тонер написав у формi посiбника з менеджменту. Оповiдач, шляхетний римлянин Марк Сидонiй Фалкс, дае поради майбутнiм рабовласникам щодо рiзноманiтних ситуацiй, пов’язаних iз володiнням рабами.

Книжка розрахована на широке коло читачiв, зокрема тих, хто цiкавиться iсторiею античностi. Деякi поради Марка Сидонiя Фалкса можуть стати корисними й для сучасних менеджерiв.

Марк Сидонiй Фалкс

Як керувати рабами

Оригiнальна назва твору: HOW TO MANAGE YOUR SLAVES

Уперше опублiковано у Великiй Британii 2014 року PROFILE BOOKS LTD


© Text and commentary Jerry Toner, 2014, 2015 © Foreword Mary Beard, 2014, 2015

© О. Тiльна, пер. з англ., 2019

© «Фабула», макет, 2019

© Видавництво «Ранок», 2019

Усi права збережено.

Жодна частина цього видання не може бути вiдтворена в будь-якiй формi без письмового дозволу власникiв авторських прав.

Шановний читачу!

Спасибi, що придбали цю книгу.

Нагадуемо, що вона е об’ектом Закону Украiни «Про авторське i сумiжнi право», порушення якого караеться за статтею 176 Кримiнального кодексу Украiни «Порушення авторського права i сумiжних прав» штрафом вiд ста до чотирьохсот неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв творiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання i матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення. Повторне порушення караеться штрафом вiд тисячi до двох тисяч неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, або позбавленням волi на той самий строк, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення, аудiо -i вiдеокасет, дискет, iнших носiiв iнформацii, обладнання та матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення. Кримiнальне переслiдування також вiдбуваеться згiдно з вiдповiдними законами краiн, де зафiксовано незаконне вiдтворення (поширення) творiв.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Як керувати рабами» Марка Сідонія Фалкса дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Як керувати рабами» Марка Сідонія Фалкса безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!