Читати онлайн «Як керують найкращі» Брайан Трейсі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Як керують найкращi
Брайан Трейсi


На вiдмiну вiд багатьох книжок з лiдерства, що змальовують широку загальну картину, складнi теорii та концепцii, бестселер визнаного тренера з особистiсного розвитку та бiзнес-консультанта Брайана Трейсi цiлком орiентований на конкретну людину – керiвника будь-якоi бiзнес-ланки. Незалежно вiд того, чи мае вiн у пiдпорядкуваннi десятки людей або ж десятки тисяч, основнi його обов’язки залишаться незмiнними – ставити перед собою цiлi та впроваджувати iнновацii, розв’язувати проблеми й визначати прiоритети, стати прикладом для iнших, надихати й мотивувати.

Простi, перевiренi, цiлком практичнi кроки навчать, як ефективному лiдеру вести кадрову полiтику, самовдосконалюватися та органiзовувати власну дiяльнiсть, делегувати повноваження й керувати командою, якi вирiшальнi чинники успiху треба враховувати й чому так важливо в бiзнесi дотримуватися принципiв вiйськовоi стратегii.

Брайан Трейсi

Як керують найкращi

Як одержати максимум вiд себе та iнших

Секрети, перевiренi на практицi

Цю книжку я з любов’ю присвячую Роджеру Джозефу – моему давньому другу та дiловому партнеру, одному з найбiльш компетентних i натхненних лiдерiв з-помiж тих, що я будь-коли зустрiчав

Вступ

Змагання вже тривае

«Великi надii роблять усе можливим».

    Бенджамiн Франклiн


У наш час перед бiзнесом та економiкою постають бiльш грандiознi виклики, нiж будь-коли ранiше. І скруту переживуть лише найвитривалiшi. Змагання вже тривае i ви берете в ньому участь. Якщо ви не зосередженi на тому, щоб перемогти, щоб боротися всупереч усiм труднощам, ви будете вiдкинутi зi шляху бiльш рiшучими компанiями та людьми.

Свого часу Гарвардський унiверситет зробив три передбачення, що стосувалися поточноi економiчноi ситуацii. У них iшлося, по-перше, про те, що у майбутньому ваш бiзнес зазнае бiльших змiн, нiж будь-коли ранiше. По-друге, що у сегментi вашого бiзнесу з’явиться небачена до того конкуренцiя. І, по-трете, що ви матимете бiльше сприятливих нагод, нiж будь-коли до того.

Але цi слушнi випадки вiдрiзнятимуться вiд звичних, тож, щоб ними скористатися, ви муситимете змiнюватися набагато швидше нiж ранiше, якщо хочете вижити i досягти бiльших успiхiв у справах, анiж вашi конкуренти.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Як керують найкращі» Брайана Трейсі дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Як керують найкращі» Брайана Трейсі безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!