Читати онлайн «Як не боятися відмов та рушити до мети» Джиа Джианг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Як не боятися вiдмов та рушити до мети
Цзя Цзян


Чому ти не знайомишся з цiею дiвчиною? Не просиш пiдвищення на роботi? Чого не берешся за новий проект? Бо страшно почути «нi». Годi боятися!

Цзя Цзян знае все про вiдмови, адже слухав iх аж 100 днiв. Вiн питав про неможливе. Про те, що очевидно заслуговувало б на категоричне «нi». Не уникав ситуацiй, що видавалися провальними. Саме цей шалений експеримент зробив автора успiшною людною. Тепер цей смiливий спосiб допоможе й тобi. Мистецтво «успiшного запитування», методи захисту вiд вiдмов та лайфхак iз прокачування власноi впевненостi – iдеальний план iз досягнення успiху. Використовуй досвiд автора, переформатовуй свiдомiсть та вчись не боятися найшаленiших та найсмiливiших мрiй. Спробуй. І все буде «так».

Цзян Цзя

Як не боятися вiдмов та рушити до мети

Бабусi:

Ти все життя була вчителькою, i те, чого ти мене навчила, цiннiше за все, що я дiзнався в школi: як бути хорошою людиною.

Я дуже за тобою сумую.

Та

Дядьковi Браяну:

Дякую, що був моiм другим батьком. Твоя пiдтримка й настанови дуже багато значать для мене.

Вступ


18 листопада 2012-го. В Остiнi, що в штатi Техас, стояв на диво спекотний день, але я спiтнiв не через це. Я повiльно iхав у запиленому RAV4 пiвнiчно-захiдною частиною мiста, випадковим передмiстям, де жили представники середнього класу, i шукав, у якi б дверi постукати. Уже проiхав повз сотнi вхiдних дверей, змушуючи себе зупинити вибiр на одних iз них. Але, зважаючи на те, що я збирався зробити, кожен будинок викликав жах.

«Гаразд, припини бути боягузом», – сказав я собi, припарковуючи машину бiля одноповерхового будинку з червоноi цегли з гарним садом. На клумбi стирчав маленький декоративний хрестик. Я сподiвався, хрестик означае, що це помешкання мирноi та набожноi родини, а не членiв ку-клукс-клану. У всякому разi я сподiвався, що в недiлю вони не стануть удаватися до насильства.

Коли я вийшов з машини, то подумав, чи не дивився хтось з-поза штор на химерне видовище, що вiдкрилося перед ним: дорослий чоловiк у футбольних щитках i бутсах, з футбольним м’ячем в однiй руцi та з iPhone’ом,на який вiн себе знiмав, у iншiй. «Ну, ця спроба трохи бiльш ризикована, – сказав я в камеру.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Як не боятися відмов та рушити до мети» Джиа Джианг дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Як не боятися відмов та рушити до мети» Джиа Джианг безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!