Читати онлайн «Янголи і демони» Ден Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Янголи i демони
Дэн Браун


Всесвiтньовiдомого фахiвця з релiгiйноi символiки Роберта Ленгдона термiново викликають до Швейцарii, щоб дослiдити загадковий знак, випалений на грудях по-звiрячому вбитого фiзика. Вiн робить приголомшливе вiдкриття: це справа рук давнього ворога Церкви – таемноi органiзацii iлюмiнатiв. Крiм того, у Ватиканi закладено надпотужну бомбу, яку мае знайти саме Ленгдон разом iз чарiвною жiнкою-науковцем Вiтторiею Ветрою. На них чекае шалена пригода: йдучи слiдом безжального вбивцi, збирати трупи, видиратися на собори, спускатися в пiдземелля, щоб знайти нарештi лiгво iлюмiнатiв i врятувати Святий Престол.

Ден Браун

Янголи i демони

Присвячую Блайт

Любий читачу


Дякую за те, що завдяки тобi «Код да Вiнчi» став таким гучним бестселером. Книжка, яку ти тримаеш у руках, – це передiсторiя «Коду да Вiнчi». У нiй описанi пригоди Роберта Ленгдона у Ватиканi, що трапилися за рiк до його доленосних вiдвiдин Лувру.

У романi «Янголи i демони» я вперше створив образ Роберта Ленгдона з його невинною пристрастю до мистецтва, символiв, кодiв, таемних товариств i сiроi зони мiж добром i злом. Сподiваюся, загадки в «Янголах i демонах» будуть для тебе такими ж захопливими, як прихованi коди в картинах да Вiнчi. Крiм мистецтва, у цiй книжцi на тебе чекають численнi головоломки, маловiдомi iсторичнi факти, сенсацii й несподiванi повороти сюжету.

Щиро надiюсь, що ти читатимеш мiй перший роман про Роберта Ленгдона з такою ж насолодою, з якою я його писав.

З найтеплiшими побажаннями

Довiдка


У найбiльшiй у свiтi науково-дослiднiй установi – Швейцарському центрi ядерних дослiджень (ЦЕРН[1 - Conseil Europеen pour la Recherche Nuclеaire (фр.). (Тут iдалi прим. перекл.)]) – недавно було створено першi частинки антиматерii. Антиматерiя iдентична з матерiею за винятком того, що складаеться з частинок, чиi електричнi заряди протилежнi зарядам частинок звичайноi матерii.

Антиматерiя – найпотужнiше з усiх вiдомих людинi джерел енергii. Вона вивiльняе енергiю зi стовiдсотковою ефективнiстю (коефiцiент корисноi дii ядерного подiлу – пiвтора вiдсотка). Антиматерiя не забруднюе й не опромiнюе довкiлля, i лише кiлька грамiв ii могли б живити енергiею мiсто Нью-Йорк цiлу добу.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Янголи і демони» Дена Брауна дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Янголи і демони» Дена Брауна безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!