Читати онлайн «За кордони! Історія українки в Греції» Оксана Омелюх

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

За кордони! Історiя украiнки в Грецii
Оксана Омелюх


Зворушлива розповiдь про те, як одна дiвчинка мрiяла поiхати за кордон та навчитись бути щасливою i як, зрештою, почала це робити. Вона про боротьбу з бажанням стати письменником, про те, як легко загрузнути в сiмейному життi, застигнути в буднях, метатись з однiеi теми на iншу та нiяк не мати сили обрати.Чи зможе одне лиш бажання стати щасливою все подолати? Чи можна iз сiрих буднiв потрапити в яскраву буденнiсть? Навчитись бути щасливою, жити так, як ти хочеш, i при цьому залишитись собою?

За кордони! Історiя украiнки в ГрецiiОксана Омелюх


– Чоловiковi Володi, без котрого я, мабуть, так i не почала б нiчого, або, принаймнi, не дiйшла б так далеко– Синовi Дмитру, який щодня дае менi сили– Другу Славiку, який першим повiрив у мене, але так i не дочекався моеi книгиРедактор Надiя Останiна

Художник Тетяна Медяна© Оксана Омелюх, 2021ISBN 978-5-0053-4704-6

Создано в интеллектуальной издательской системе Ridero


Якщо ви коли-небудь задумувалися про життя за кордоном, але так на це й не наважились. Якщо з кожним новим роком вам усе важче i важче бачити щастя там, де ви е. Якщо ви заблукали, заплуталися самi в собi та боiтеся ступити крок у сторону «Вихiд», то ви не знайдете в цiй книзi жодноi вiдповiдi, як i в будь-якiй iншiй. Найстрашнiше у свiтi – це невiдомiсть, але iронiя в тому, що саме до неi нам треба рухатись, аби ii нам пiзнати.

Правдива iсторiя про те, як одна дiвчина змогла це зробити. Книга, що покаже, як насправдi виглядае життя в iншiй краiнi, якi виникають труднощi, а якi – новi можливостi. Вона розповiсть про сонячну Грецiю й балакучих грекiв, про смiшнi й радiснi моменти життя, перемогу над страхами, розвиток себе й те, чи потрiбно iхати аж за кордон, щоб навчитися бути щасливим. Книга, котра хоч на трохи, але розмие для вас ту невiдомiсть, викличе усмiшку на обличчi та нагадае про моменти, коли ви були такими ж щасливими разом зi своiми дитячими мрiями. Доведе, що iх легко досягнути, навiть зараз, коли ви ще досi не впевненi в собi та не до кiнця розумiете, ким i де маете бути.
Частина перша. Моя iсторiя


Синiй зошитМенi було чотири роки, як менi сказали пiзнiше, коли помер мiй тато. Нiхто нiколи не розказував менi, чому й що буде далi.


Читати онлайн книгу українською мовою «За кордони! Історія українки в Греції» Оксана Омелюх безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «За кордони! Історія українки в Греції» Оксани Омелюх дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «За кордони! Історія українки в Греції» Оксани Омелюх безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «За кордони! Історія українки в Греції» Оксани Омелюх зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!