Читати онлайн «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джон Грей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

За межами Марса та Венери. Магiя стосункiв у бурхливому сьогоденнi
Джон Грей


Через двадцять рокiв пiсля виходу його революцiйноi книжки «Чоловiки з Марса, жiнки з Венери» Джон Грей вiдкривае новий всесвiт корисних порад щодо стосункiв у книжцi «За межами Марса та Венери». Його пояснення любовi й близькостi у ХХІ столiттi змусять вас переглянути своi уявлення. Гарвi Макей, автор бестселера № 1 «Swim with the Sharks Without Being Eaten Alive» за версiею The New York Times.

Джон Грей

За межами Марса та Венери

Магiя стосункiв у бурхливому сьогоденнi© John Grey, 2017

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2017

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2017


* * *
Вiдгуки про книжку «За межами Марса i Венери»


«Нiхто не говорить про вiдносини мудрiше за Джона Грея. У книжцi „За межами Марса i Венери“ вiн пропонуе такi необхiднi настанови, що допомагають iти шляхом любовi у нинiшнiй непростий час».

Марiанн Вiлльямсон, автор бестселерiв № 1 за версiею New York Times«Справжнiй експерт розумiе, що коли змiнюються часи, перевiренi методи слiд переглянути й оновити. Джон Грей не просто приймае унiкальнi виклики сучасних вiдносин – його прийоми та поради зараз не менш кориснi, нiж будь-коли досi».

Джек Кенфiлд, автор Chicken Soup for the Soul, найпопулярнiшоi за версiею New York Times серii реальних iсторiй, що мотивують i надихають«Через двадцять рокiв пiсля виходу його революцiйноi книжки „Чоловiки з Марса, жiнки з Венери“ Джон Грей вiдкривае новий всесвiт корисних порад щодо побудови стосункiв у книжцi „За межами Марса i Венери“. Пропоноване ним бачення любовi та близькостi у ХХІ ст. змусять вас переглянути своi уявлення».

Харвi Маккей, автор Swim with the Sharks Without Being Eaten Alive, бестселера № 1 за версiею New York Times«Книжка „Чоловiки з Марса, жiнки з Венери“ змiнила нашi погляди на стосунки, а ця версiя, абсолютно нова, е шифром для розумiння сучасних, iще складнiших вiдносин.


Читати онлайн книгу українською мовою «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джон Грей безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джона Грея дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джона Грея безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «За межами Марса та Венери. Магія стосунків у бурхливому сьогоденні» Джона Грея зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!