Читати онлайн «За спиною» Гаська Шиян

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

За спиною
Гаська Шиян


Сучасна проза Украiни
27-рiчна Марта iз поколiння солом’яних сирiт – понуре дитинство у маленькому мiстечку, мама, яка покинула сiм’ю заради заробiткiв в Італii. Але це лише стало поштовхом до того, щоб зробити успiшну кар’еру ейчара в айтi-галузi. Марта щиро насолоджуеться комфортом та добробутом, який створюе для себе i для свого бойфренда Макса, i намагаеться триматися осторонь полiтичних новин. Аж ось в один момент ii затишний свiт перевертаеться догори ногами. Макс бере повiстку в армiю. Марта намагаеться вiдповiдати суспiльним очiкуванням i прийняти такий крок, але внутрiшнiй конфлiкт i образа за те, що вiн не залишився з нею, не дають iй спокою. Їй здаеться, що це дуже хибний спосiб довести свою маскулiннiсть, i це вiдчуття загострюеться iз наростанням сексуальноi фрустрацii. Гострий внутрiшнiй конфлiкт, який намагаеться подолати головна героiня, спровокований переоцiнкою цiнностей i тiлеснiстю, яку не завжди вдаеться приборкати. Як вона долае депресiю? Якi рiшення приймае? І головне: куди ii приводить намагання втечi?

Гаська Шиян

За спиноюУсi права збережено.

Жодна частина цього видання не може бути вiдтворена в будь-якiй формi без письмового дозволу власникiв авторських прав.© Г. Шиян, текст, 2019

© «Фабула», макет, 2019

© Видавництво «Ранок», 2019


* * *


Шановний читачу!

Спасибi, що придбали цю книгу.

Нагадуемо, що вона е об’ектом Закону Украiни «Про авторське i сумiжнi право», порушення якого караеться за статтею 176 Кримiнального кодексу Украiни «Порушення авторського права i сумiжних прав» штрафом вiд ста до чотирьохсот неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв творiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання i матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення.


Читати онлайн книгу українською мовою «За спиною» Гаська Шиян безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «За спиною» Гаськи Шиян дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «За спиною» Гаськи Шиян безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «За спиною» Гаськи Шиян зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!