Сторінка 1

Захочеш i будеш
Олег Ольжич


Шкiльна програма #1
Поезii Олега Ольжича «Господь багатий нас благословив» та «Захочеш i будеш» – це класичнi зразки фiлософськоi лiрики. Внутрiшнi монологи душi, роздуми над величчю свiту, над його божественною природою, над можливостями людського духу поеднанi з гарною ритмiкою i багатством образiв. Людина мае багато дарiв на землi – творчiсть, любов, вогонь самопосвяти. Варто лише обрати вiрний шлях, стати сам на сам зi своiм сумлiнням, захотiти – i просто бути у цьому свiтi.

Олег Ольжич

ЗАХОЧЕШ – І БУДЕШ

Господь багатий нас благословив


І вiрити, i прагнуть – не вотще.
Безсмертне – i величне, i ясне-бо.
Ось лине хмара з лiтеплим дощем,
І розверзаеться врочисте небо.


Конец ознакомительного фрагмента.


Текст предоставлен ООО «ЛитРес».

Прочитайте эту книгу целиком, купив полную легальную версию (https://www.litres.ru/oleg-olzhich/zahochesh-budesh/?lfrom=362673005) на ЛитРес.

Безопасно оплатить книгу можно банковской картой Visa, MasterCard, Maestro, со счета мобильного телефона, с платежного терминала, в салоне МТС или Связной, через PayPal, WebMoney, Яндекс.Деньги, QIWI Кошелек, бонусными картами или другим удобным Вам способом.


Читати онлайн книгу українською мовою «Захочеш і будеш» Олег Ольжич безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Захочеш і будеш» Олега Ольжича дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Захочеш і будеш» Олега Ольжича безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Захочеш і будеш» Олега Ольжича зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!