Читати онлайн «Зазирни у мої сни» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Зазирни у моi сни
Макс Кiдрук


На що здатний батько заради порятунку сина, якого поглинае примара, котра оселилася у снах? Мирону Белiнському доведеться шукати вiдповiдь на це запитання самому: його батько покинув родину дуже давно i без пояснень, його друзi не здогадуються про те, що вiдбуваеться з маленьким Тео. Мирон проковтне зраду найближчоi людини, знехтуе порадами лiкарiв, вiдмовиться вiд кар’ери i навiть дозволить ученим зазирнути в мозок свого сина. Та чи допоможе це здолати силу, яка заволодiла думками Тео? Силу, яка поза життям i смертю, поза добром i злом? І чи не занадто високою буде цiна?

Обережно! Ненормативна лексика!

Макс Кiдрук

Зазирни у моi сни

© Макс Кiдрук, 2016

© Микита Вепрiков, обкладинка

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2016

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2016

Обережно! Ненормативна лексика!


Зазирни у моi сни

Бачите? Навiть смерть мае серце.

    Маркус Зузак. Крадiйка книжок

Емоцii так само реальнi, як гравiтацiя. Сновидiння мають не меншу силу, нiж iсторiя.

    Джо Гiлл. NOS4A2

Неврологи загалом переконанi, що всi психiчнi процеси мають пiд собою конкретне нейробiологiчне пiдгрунтя. Згiдно з цим припущенням – i за наявностi довершених засобiв вимiрювання мозковоi активностi та хороших математичних моделей мозку – в принципi, не повинно бути перешкод для того, щоб декодувати вiзуальний вмiст таких психiчних процесiв, як сон, пам’ять та образи… На сьогоднi нам невiдомо, чи процеси на кшталт сновидiнь реалiзованi в людському мозку в функцiонально подiбний до сприйняття {вiзуальних образiв} спосiб. Але якщо це так, то у нас е реальна можливiсть… розшифрувати мозкову активнiсть пiд час сну чи мрiяння.

    Професор Джек Л. Геллент,
    Неврологiчний iнститут iм. Хелен Уiллз
    Калiфорнiйський унiверситет у Берклi, Калiфорнiя

Колись давно батько наказував менi перейматися лише тим, що я здатен контролювати, i нiколи не турбуватись через те, що контролювати неспроможний.

Вiн багато чого говорив, мiй батько. Наприклад, що тяжка праця переважить талант, якщо талант вiдмовляеться тяжко працювати. І що за «спробую» медалей не дають.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Зазирни у мої сни» Макса Кідрука безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!