Читати онлайн «Земля мертвих» Жан-Крістоф Ґранже

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Земля мертвих
Жан-Крiстоф Гранже


Знайдено труп молодоi стриптизерки. Тiло зв’язане мотузкою за давнiм японським мистецтвом – шибарi. А моторошна гримаса болю на ii обличчi нагадуе найжахливiшi полотна Франсiско Гойi. До речi, цi картини позичив музею Альфонсо Перес, мадридський мiльярдер… До справи береться один з найкращих мiсцевих детективiв – Стефан Корсо. Вiн гадав, що вистежуе звичайного серiйного вбивцю, аж поки не здогадався, що в такий витончений спосiб хтось викликае його на дуель. Той, хто дуже схожий на самого детектива, чоловiк, що так само страждае вiд спогадiв та знаходить утiху в реалiзацii своiх потаемних бажань. Нитка розслiдування затягне детектива у свiт, де людськi страждання продають для задоволення. Чи не про це мрiяв i сам Корсо?..

Жан-Крiстоф Гранже

Земля мертвих


Жодну з частин даного видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництва

© Еditions Albin Michel, Paris, 2018

© DepositPhotos.com / Wisky, обкладинка, 2019

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2019

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад та художне оформлення, 2019


* * *


Частина перша

1


«Сквонк»[1 - Сквонк – мiфiчна тварина-чудовисько, що нiбито мешкае в цугових лiсах Пенсильванii.] аж нiяк не мiг йому подобатися. Cтриптиз-клуб, начебто й популярний, тулився на третьому пiдвальному поверсi облущеноi кам’яницi в X окрузi. Сходи, стiни, пiдлога, стеля – все пофарбовано начорно. Щойно Стефан Корсо, керiвник 1-i групи Бригади карного розшуку, поринув у глиб льоху, як його тiло прошило глухе дзижчання – вiдразу пригадалося метро… Аж нi: лише такий собi звуковий ефект у дусi Девiда Лiнча, аби остаточно пригнiтити гостя.

Далi доводилося йти коридором, стiни якого прикрашали знiмки кiнозiрок 50-х рокiв пiд тонкою свiтлодiодною панеллю, а насамкiнець вiдвiдувач потрапляв у бар. Позаду шинквасу, замiсть звичноi низки пляшок, висiли чорно-бiлi зображення занедбаних промислових зон i полишених готелiв. No comment.

Корсо почимчикував до решти глядачiв i повернув праворуч, де перед його очима вiдкрився зал з червоними крiслами, який полого спускався донизу.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Земля мертвих» Жан-Крістофа Ґранже дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Земля мертвих» Жан-Крістофа Ґранже безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!