Читати онлайн «Жорстоке небо» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Жорстоке небо
Максим Кидрук


Коли небо не вiдпускае…

Перед вильотом з Парижа пiлота украiнського лiтака «ААРОН 44» переслiдували поганi передчуття. Інтуiцiя пiдказувала вiдмовитися вiд рейсу. Але попри все полiт мав вiдбутися…

Для вивчення мiсця трагедii та з’ясування причин катастрофи «сорокчетвiрки» прибула донька його конструктора, Дiана Столяр. Загибель лiтака поставила пiд сумнiв саме iснування компанii-виробника. Дiвчина намагаеться будь-що дiзнатися правду та розкрити таемницю авiакатастрофи, не здогадуючись, що розслiдування може обiйтися iй надто дорого…

Макс Кiдрук

Жорстоке небоОбережно! Ненормативна лексика!Перемова

Людина в зонi турбулентностi


Найстрашнiшим iз бачених мною в життi фiльмiв була стрiчка про лiтак, який потрапляе в зону жахливоi турбулентностi. Бортом трясло так, що глядач мимоволi починав переживати за свiй телевiзор, чи не трiсне раптом екран вiд цього миготiння. Свiтло в салонi раз у раз гасло, стюардес кидало з пiдлоги на стелю, маленьких дiтей виривало з-пiд пасiв безпеки, в iлюмiнаторах чорнiли хмари, помiж яких шугали блискавицi. Здавалося, що за величезним лобовим склом кабiни пiлота за мить з’явиться бородате й грiзне обличчя Бога. А потiм раптом негода вщухла, лiтак вирвався понад хмари i полетiв сонячною широчiнню неба.

Ще кiлька хвилин я перелякано очiкував нових жахiв, передбачав, що раптово заглохнуть двигуни i лiтак знову впаде в грозовi хмари, що засне змучений пiлот чи що серед пасажирiв виявиться терорист. Але нiчого такого не вiдбувалося: полiт продовжувався, люди замовляли у стюардес каву, дiти дивилися мультики. Власне, справжнiй кошмар саме в цьому й полягав: решту фiльму лiтак летiв сонячним блакитним небом. Цей полiт був метафорою смертi. Бо пiсля катастрофи весь екiпаж потрапив у пекло: вони летiли, щоб нiколи не прилетiти, залишилися замкненими назавжди в цьому лiтаку на висотi десяти тисяч метрiв.

Без цього простого усвiдомлення неможливо зняти добрий фiльм про авiацiю, хай то жах, драма чи комедiя. У будь-якому польотi, у кожному лiтаку завжди найважливiше те, що всерединi. Тобто людина. У цьому сенсi авiацiя е втiленням архетипного бажання полетiти, покинути землю заради неба. Лiтак е метафоричною копiею людини: залiзна оболонка – це тiло, та найважливiше в ньому – душа.


Читати онлайн книгу «Жорстоке небо» Макс Кідрук безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Жорстоке небо» Макса Кідрука дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Жорстоке небо» Макса Кідрука безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Жорстоке небо» Макса Кідрука зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!