Читати онлайн «Зловити промінь щастя» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Зловити промiнь щастя
Свiтлана Олегiвна Талан


Вихованцi вiйни, вони мали за розкiш одяг i взуття, за щастя – вiдвiдини кiнотеатру на зекономленi на iжi копiйки… Вони мрiяли, закохувалися, одружувалися й не дiлили дiтей на своiх i чужих… Коли Марiя та Роман побралися, вони були ще зовсiм молодi, але душами вже починали сивiти: далося взнаки життя пiд час нiмецькоi окупацii. Насильство, знущання, голод, смерть проносилися перед дiвчачими i хлопчачими очима, щоб потiм вiдгукнутись у вiйнi за людську гiднiсть i право на спокiйну старiсть…

Ранiше книга виходила пiд назвою «Не вурдалаки».

Свiтлана Талан

Зловити промiнь щастя

«Коронацiя слова» створюе для вас нову хвилю украiнськоi лiтератури – яскраву, рiзножанрову, захопливу, – яка е дзеркалом сьогодення i скарбом для майбутнiх поколiнь.

    Тетяна та Юрiй Логуш, засновники проекту

Мiжнародний лiтературний конкурс романiв, кiносценарiiв, п’ес, пiсенноi лiрики та творiв для дiтей «Коронацiя слова» був заснований за пiдтримки бренду найпопулярнiшого украiнського шоколаду «Корона». Головна мета конкурсу – сприяння розвитку новiтньоi украiнськоi культури.

Лiтература, кiно i театр обранi не випадково, адже саме цi жанри е стратегiчними жанрами культури, що формують i визначають зрiлiсть нацii.

Метою конкурсу та його завданням е пошук нових iмен, видання найкращих романiв, стимулювання й пiдтримка сучасного лiтературного процесу, кiно й театру i як наслiдок – наповнення украiнського ринку повнокровною конкурентоспроможною лiтературою, а кiно й театру – якiсними украiнськими фiльмами й п’есами.

Передмова


Свiтлана Талан – вчителька за фахом. У ii бiографii поедналися Сумщина та Луганщина, а у творчостi – гостросоцiальнi мотиви (перший роман «Коли ти поруч» був вiдзначений Всеукраiнським лiтературним конкурсом «Коронацiя слова» за 2011 рiк i розповiдав про долю дiвчини, хвороi на СНІД) i жанр «правдивоi iсторii» (“true story”). Саме такою правдивою iсторiею про життя простоi украiнськоi жiнки та ii родини е пропонований вашiй увазi роман. Можливо, у ньому вiдбилися родиннi перекази, можливо, образ Марiйки – простоi вчительки з украiнськоi глибинки – е в чомусь автобiографiчним, хоча авторка та ii героiня рiзнi за вiком i досвiдом.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Зловити промінь щастя» Світлани Талан дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Зловити промінь щастя» Світлани Талан безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!