«100 днів полону, або Позивний «911»» Валерій Макєєв

«100 днів полону, або Позивний «911»» Валерій Макєєв

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
411 переглядів
411 переглядів

Про книгу «100 днів полону, або Позивний «911»» Валерія Макєєва

Що принесла в життя простих українців війна на сході країни? Як вона вплинула на подальшу долю людей, котрі часто залишаються «за кадром» телерепортажів, жертвуючи своїм здоров’ям не менше, ніж відважні воїни? Відповіді ви знайдете, почавши читати онлайн книгу «100 днів полону, або Позивний «911»» Валерія Макєєва українською мовою.

Цей роман – справжня сповідь, що без прикрас розповідає про життя звичайних волонтерів. Хто вони? Чому ці люди вирішили пожертвувати своїми сім’ями та кар’єрами заради порятунку захисників української незалежності? Ніхто з них не дасть однозначної відповіді на це запитання. Вона й не потрібна. Адже вчинки цих безстрашних людей говорять самі за себе. Саме вони прикривають тил українських військових, організовують постачання їжі, техніки та боєприпасів. Саме волонтери надають першу медичну допомогу, поки лікарі намагаються подолати заміновані поля Донбасу.

Герої книги «100 днів полону, або Позивний «911»» – це не прості люди. Вони – відважні герої, які не зраджують своїм принципам навіть тоді, коли їх беруть в полон. Своєю рішучістю вони наводять страх на противників, знову і знову доказуючи, що дух українця – незламний.

Через що довелось пройти автору роману? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «100 днів полону, або Позивний «911»» Валерія Макєєва безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «100 днів полону, або Позивний «911»» Валерія Макєєва

Рекомендації

Відгуки на книгу «100 днів полону, або Позивний «911»» Валерія Макєєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *