«11/22/63» Стівен Кінг

«11/22/63» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
610 переглядів
610 переглядів

Про книгу «11/22/63» Стівена Кінга

Книга «11/22/63» – масштабний і багатогранний твір талановитого Стівена Кінга, написаний у жанрі альтернативної історії з домішками наукової фантастики. Сюжетний малюнок книги охоплює три різні лінії, які перетинаються несподіваним чином.

Якщо ви вирішите читати онлайн цей незвичайний твір, ви не лише станете свідком драматичних і містичних подій американських родин, а й опинитеся в далекому 1958 році, коли Америка відчувала свій розквіт і не очікувала, що планується один з наймасштабніших злочинів у всьому світі – вбивство президента Джона Кеннеді.

Головний герой книги, звичайний шкільний учитель Джейк Еппінг отримав надзвичайну можливість – відправитися крізь портал часу в середину минулого століття, щоб запобігти жахливій трагедії – врятувати Кеннеді. Проте головна місія чоловіка доповнюється новими завданнями.

Маючи п’ять років, щоб звикнути до нового середовища та вивчити майбутнього вбивцю президента, Джейк стикається з великою кількістю проблем оточуючих людей та намагається їх вирішити. Поряд з цим – атмосфера повного занурення в тогочасну Америку з побутом та очікуваннями людей, з соціальними та політичними настоями, зі способом життя, музикою та модою.

Альтернативна історія у романі «11/22/63» розкривається оригінально і з притаманною письменнику філософською глибиною. Стівен Кінг ніби запрошує читача до осмислення фантастичної складової: чи треба намагатися змінювати історію, навіть якщо нам надається така можливість?

Проблема вибору завжди гостро стоїть перед кожним з нас, і не завжди наші зусилля заради порятунку призведуть до ліпшого результату. І навіть коли доля надсилає свої сигнали, у пориві та впертості не звертаєш на них уваги, йдучи крізь перешкоди за заповітної мети.

Якщо ви хочете дізнатися, у що перетворилося прагнення головного героя втрутитися в історію, рекомендуємо скачати «11/22/63» Стівена Кінга. Пропонуємо найзручніші формати для скачування електронних книг – fb2, txt, epub та rtf. Цей та інші твори Кінга ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «11/22/63» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «11/22/63» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *