«11/22/63» Стівен Кінг

«11/22/63» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «11/22/63» Стивена Кинга

Книга «11/22/63» – масштабний і багатогранний твір талановитого Стівена Кінга, написаний у жанрі альтернативної історії з домішками наукової фантастики. Сюжетний малюнок книги охоплює три різні лінії, які перетинаються несподіваним чином.

Якщо ви вирішите читати онлайн цей незвичайний твір, ви не лише станете свідком драматичних і містичних подій американських родин, а й опинитеся в далекому 1958 році, коли Америка відчувала свій розквіт і не очікувала, що планується один з наймасштабніших злочинів у всьому світі – вбивство президента Джона Кеннеді.

Головний герой книги, звичайний шкільний учитель Джейк Еппінг отримав надзвичайну можливість – відправитися крізь портал часу в середину минулого століття, щоб запобігти жахливій трагедії – врятувати Кеннеді. Проте головна місія чоловіка доповнюється новими завданнями.

Маючи п’ять років, щоб звикнути до нового середовища та вивчити майбутнього вбивцю президента, Джейк стикається з великою кількістю проблем оточуючих людей та намагається їх вирішити. Поряд з цим – атмосфера повного занурення в тогочасну Америку з побутом та очікуваннями людей, з соціальними та політичними настоями, зі способом життя, музикою та модою.

Альтернативна історія у романі «11/22/63» розкривається оригінально і з притаманною письменнику філософською глибиною. Стівен Кінг ніби запрошує читача до осмислення фантастичної складової: чи треба намагатися змінювати історію, навіть якщо нам надається така можливість?

Проблема вибору завжди гостро стоїть перед кожним з нас, і не завжди наші зусилля заради порятунку призведуть до ліпшого результату. І навіть коли доля надсилає свої сигнали, у пориві та впертості не звертаєш на них уваги, йдучи крізь перешкоди за заповітної мети.

Якщо ви хочете дізнатися, у що перетворилося прагнення головного героя втрутитися в історію, рекомендуємо скачати «11/22/63» Стівена Кінга. Пропонуємо найзручніші формати для скачування електронних книг – fb2, txt, epub та rtf. Цей та інші твори Кінга ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Всесвіт
Всесвіт Олександр Скороход
Машина часу
Машина часу Герберт Джордж Веллс
Фундація
Фундація Айзек Азімов
Фундація та Імперія
Фундація та Імперія Айзек Азімов

Відгуки на книгу «11/22/63» Стивена Кинга