«13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анна Просвєтова

«13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анна Просвєтова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
42 переглядів
42 переглядів

Про книгу «13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анни Просвєтової

Здавалося б, у сучасному світі, де інформація є найважливішим глобальним ресурсом, не повинно виникати проблем із одержанням тих чи інших знань. На практиці це мало б означати, що нинішні підлітки повинні зростати інформаційно підкутими, а отже, не повторювати помилок, яких припускалися їхні батьки. То чому ж тоді у XXI столітті проблеми підлітків нікуди не зникли? Чому дівчата і хлопці так само потрапляють у «погані» компанії? Чому неповнолітні дівчата досі «раптом» вагітніють? Чому сучасні діти страждають від депресій?

Авторка цієї книжки, знана психологиня Анна Просвєтова, впевнена, що вся суть в одвічному браку спілкування. Сучасним батькам, а втім, як і колись їхнім батькам, хронічно бракує часу відверто поговорити з дітьми про проблеми, що їх турбують. Не завжди у батьків знаходиться й правильна відповідь на непросту ситуацію, до якої потрапляє їхня дитина.

Опанувавши цю книжку, ваша дитина зрозуміє, що вона – особистість, навчиться себе поважати, легко знаходитиме правильних друзів, буде здатна досягати мрій і планувати власне, щасливе, майбутнє. Дане видання рекомендовано не лишень підліткам, а й їхнім батькам, адже практика показує, що багатьом дорослим також не завадило б довідатися про Ключі, що відмикають двері у світ Щастя.

Завантажити безкоштовно книгу «13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анни Просвєтової

Рекомендації

Відгуки на книгу «13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анни Просвєтової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *