«13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анна Просвєтова

«13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анна Просвєтова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
851 переглядів
851 переглядів

Про книгу «13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анни Просвєтової

Книга «13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» – мудрий порадник для дівчат-підлітків та їхніх батьків, адже часто ці два покоління живуть в окремих світах. Авторка зібрала під однією обкладинкою актуальні рекомендації, аналізуючи проблеми, що найчастіше турбують сучасних дівчат.

Кожна глава – це окремий ключ, що відкриває двері до самопізнання та впевненості в собі, до спілкування з оточуючими та вміння правильно піднести себе у соціумі, до незалежності від помилкових стереотипів та прямування до власних цілей.

Вирішивши читати онлайн книгу «13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анни Просвєтової українською мовою, ви отримаєте чітке й зрозуміле керівництво, як пережити непростий підлітковий період так, щоб він став основою для формування корисних звичок та особистісного розвитку.

Усі глави-ключі об’єднані у три розділи: порадам для розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків. Особлива увага приділяється психології справжньої дружби, вмінню знайти і показати кращі сторони власного «Я», умінню відрізняти справжні цінності від «фальшивки».

Пропонуємо скачати книгу «13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анни Просвєтової у нашій електронній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який формат для скачування серед запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анни Просвєтової

Рекомендації

Відгуки на книгу «13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків» Анни Просвєтової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *