«13 звичок, яких позбулися сильні духом люди» Емі Морін

«13 звичок, яких позбулися сильні духом люди» Емі Морін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12557 переглядів

Короткий зміст книги «13 звичок, яких позбулися сильні духом люди» Емі Морін (анотація)

Маючи гіркий життєвий досвід через раптову втрату найдорожчих людей спочатку матері, а рівно за рік по тому коханого чоловіка, – авторка, психолог за освітою, описує свій тривалий шлях до подолання депресії. Наводячи влучні приклади з власної лікарської практики, Морін не лише аналізує причини розладів пацієнтів, але й надає поради з відкриття життєвого потенціалу, подолання комплексів, укорінених у психіку ще з дитинства.

Авторка аналізує 13 людських слабкостей, що їх нема серед життєвих принципів міцних духом людей, зазначаючи, як із ними впоратись. Ці своєрідні заповіді Емі Морін і надсилає своїм читачам.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «13 звичок, яких позбулися сильні духом люди» Емі Морін та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «13 звичок, яких позбулися сильні духом люди» Емі Морін: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «13 звичок, яких позбулися сильні духом люди» Емі Морін і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «13 звичок, яких позбулися сильні духом люди» Емі Морін українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «13 звичок, яких позбулися сильні духом люди» Емі Морін

2 відповіді до “13 звичок, яких позбулися сильні духом люди”

  1. Галина Галина сказав:

    Тільки прочитавши книгу “13 звичок..” я зрозуміла наскільки я засмітила свій простір і тепер позбавляючись їх я відчуваю себе набагато краще. Так ще попереду багато роботи, але вона вже буде йти в правильному напрямку.

  2. Надія Надія сказав:

    Маючи погані звички з часом я почала розуміти, що вони тягнуть мене на дно. Книга «13 звичок, яких позбулися сильні духом люди» допомогла мені проаналізувати свої помилки. Звичайно не можливо одразу позбутися всіх звичок, але з двома я вже впоралась. Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *