«1918. Місто надій» Максим Анатолійович Бутченко

«1918. Місто надій» Максим Анатолійович Бутченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
999 переглядів
999 переглядів

Про книгу «1918. Місто надій» Максима Анатолійовича Бутченко

Книга «1918. Місто надій» – прониклива драма про особисту та суспільну трагедію, які переплелися у строкатому візерунку нашої історії. Максим Анатолійович Бутченко не просто показує важкі для України часи громадянської війни та відголоски революції – він вплітає в історичну сагу емоції та почуття головного героя, який намагається врятувати не лише свою батьківщину, а й особисте щастя.

Головний герой книги Павло Вітко, офіцер армії УНР, твердо вірить у незалежність України, яку готовий відстоювати навіть ціною свого життя. Єдиною розрадою відчайдушного чоловіка є кохана дружина Ганна, яка змушена знаходитися далеко від Павла заради своєї безпеки. Тим часом український офіцер та його товариш дивом рятуються від більшовиків, які оточують українців з усіх боків.

«Червона» навала остаточно захопила Київ, і всіх невдоволених новою владою більшовики кидають за ґрати. Під загрозою опиняється безпека Ганни, дружини Павла, проте жінку рятує командир загону Муравйова Віктор Примаков, закоханий в неї до нестями. Знову зустрічаються два старих вороги на особистому та ідеологічному фронтах – Віктор і Павло. Хто вийде переможцем у цьому запеклому двобої? Чи побачить Ганна свого чоловіка, життя якого висить на волосинці серед вбивць та зрадників?

В романі «1918. Місто надій» історія злилася з особистим життям головного героя, і утворений мікс має певне символічне значення. Павло б’ється на двох фронтах – за волю України та свої палкі почуття, і здається, що як тільки закохані будуть разом, наша багатостраждальна країна одразу розправить свої крила та злетіть угору назло всіляким злидням та її винищувачам.

Якщо ви хочете пройнятися історичною епохою того часу та разом з мужнім Павлом пройти тернистий шлях подвійної боротьби, рекомендуємо скачати «1918. Місто надій» Максима Анатолійовича Бутченка. Наш сайт пропонує електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації. Також ви можете читати онлайн цю захоплюючу книгу в нашій бібліотеці.

Завантажити безкоштовно книгу «1918. Місто надій» Максима Анатолійовича Бутченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «1918. Місто надій» Максима Анатолійовича Бутченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *