«2001: Космічна одіссея» Артур Чарльз Кларк

«2001: Космічна одіссея» Артур Чарльз Кларк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1482 переглядів
1482 переглядів

Короткий зміст книги «2001: Космічна одіссея» Артура Чарльза Кларка (анотація)

Три мільйони років тому людство, яке ще й не було людством, стало об’єктом експериментів невідомої могутньої цивілізації. Австралопітека на ім’я Задивлений на Місяць обрав загадковий прибулець – прозора прямокутна плита, що спалахнула вночі яскравими символами і навчила майбутніх людей першим думкам… 2001 року на Місяці земляни відкопали з глибини чорну брилу, моноліт неймовірних розмірів та ідеальної форми. Під променями Сонця він ожив уперше за мільйони років – спрацювала сигналізація, яка повідомила невідомим володарям Галактики: люди зробили перший крок. Та куди він приведе, нікому не відомо…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «2001: Космічна одіссея» Артура Чарльза Кларка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «2001: Космічна одіссея» Артура Чарльза Кларка

Теперь я научный эксперт, а это означает, что одинаково мало знаю обо всём на свете.

Чем совершеннее техника передачи информации, тем более заурядным, пошлым, серым становится её содержание.

Вот появилось и первое поколение Рождённых в космосе, подумал Флойд. Скоро их будет много… В этой мысли была печаль, но рядом — и великая надежда. Когда Земля совсем присмиреет, успокоится и, может быть, немного устанет, свободолюбивым, отважным первопроходцам, не знающим покоя искателям приключений будет ещё где постранствовать. Только в эти странствия они отправятся не с топором и ружьём, не на каноэ или в фургоне; нет, у них в распоряжении будет ядерный генератор, плазменный ракетный двигатель и гидропонная ферма. Стремительно близится час, когда Земля, подобно всем матерям, должна будет пожелать своим детям счастливого пути.

Скачати безкоштово книгу «2001: Космічна одіссея» Артура Чарльза Кларка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «2001: Космічна одіссея» Артура Чарльза Кларка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *