«2001: Космічна одіссея» Артур Чарльз Кларк

«2001: Космічна одіссея» Артур Чарльз Кларк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3542 переглядів
3542 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «2001: Космічна одіссея» Артура Чарльза Кларка (анотація)

Три мільйони років тому людство, яке ще й не було людством, стало об’єктом експериментів невідомої могутньої цивілізації. Австралопітека на ім’я Задивлений на Місяць обрав загадковий прибулець – прозора прямокутна плита, що спалахнула вночі яскравими символами і навчила майбутніх людей першим думкам… 2001 року на Місяці земляни відкопали з глибини чорну брилу, моноліт неймовірних розмірів та ідеальної форми. Під променями Сонця він ожив уперше за мільйони років – спрацювала сигналізація, яка повідомила невідомим володарям Галактики: люди зробили перший крок. Та куди він приведе, нікому не відомо…

Слухати аудіокнигу «2001: Космічна одіссеяю Артура Кларка онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «2001: Космічна одіссея» Артура Чарльза Кларка та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «2001: Космічна одіссея» Артура Чарльза Кларка: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «2001: Космічна одіссея» Артура Чарльза Кларка і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «2001: Космічна одіссея» Артура Чарльза Кларка

Теперь я научный эксперт, а это означает, что одинаково мало знаю обо всём на свете.

Чем совершеннее техника передачи информации, тем более заурядным, пошлым, серым становится её содержание.

Вот появилось и первое поколение Рождённых в космосе, подумал Флойд. Скоро их будет много… В этой мысли была печаль, но рядом — и великая надежда. Когда Земля совсем присмиреет, успокоится и, может быть, немного устанет, свободолюбивым, отважным первопроходцам, не знающим покоя искателям приключений будет ещё где постранствовать. Только в эти странствия они отправятся не с топором и ружьём, не на каноэ или в фургоне; нет, у них в распоряжении будет ядерный генератор, плазменный ракетный двигатель и гидропонная ферма. Стремительно близится час, когда Земля, подобно всем матерям, должна будет пожелать своим детям счастливого пути.

Рекомендації

Відгуки на книгу «2001: Космічна одіссея» Артура Чарльза Кларка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *