«21 урок для 21-го століття» Ювал Ной Харарі

«21 урок для 21-го століття» Ювал Ной Харарі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1281 переглядів
1281 переглядів

Про книгу «21 урок для 21-го століття» Ювала Ноя Харарі

Книга «21 урок для 21-го століття» належить автору таких бестселерів, як «Sapiens «Людина розумна»» та «Homo Deus «Людина божественна»». Твір містить 21 есе, об’єднаних в 5 частин: технологічний виклик, політичний виклик, відчай та надія, істина, гнучкість мислення. У своїй книзі письменник піднімає найгостріші питання сучасності. В чому феномен Дональда Трампа? Як справитись з фейковими новинами? Чи прийде Бог?

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «21 урок для 21-го століття» Ювала Ноя Харарі українською мовою, то зможете дізнатись думки автора і на теми наступних Світових війн, він поділиться своїм баченням того, яка цивілізація домінує зараз у світі. Відповіді на питання, задані в книзі, не будуть легкими. Але читач гарантовано потрапить у захопливу подорож за смислом подій, які зараз відбуваються у світі.

Харарі підкреслює, що, попри виразну назву книги, він не дає рекомендацій та не намагається вчити житт., як якийсь пророк сучасності. Він лише описує сили, здатні вплинути на майбутнє всієї планети, які зараз здаються чимось страшно далеким. Тим часом їх вплив буде величезним та з часом може викликати світову катастрофу.

Скачати книгу «21 урок для 21-го століття» Ювала Ноя Харарі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Рекомендації

Відгуки на книгу «21 урок для 21-го століття» Ювала Ноя Харарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *