«21 урок для 21-го століття» Ювал Ной Харарі

«21 урок для 21-го століття» Ювал Ной Харарі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
13376 переглядів
13376 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «21 урок для 21-го століття» Ювала Ноя Харарі (анотація)

Книга «21 урок для 21-го століття» належить автору таких бестселерів, як «Sapiens «Людина розумна»» та «Homo Deus «Людина божественна»». Твір містить 21 есе, об’єднаних в 5 частин: технологічний виклик, політичний виклик, відчай та надія, істина, гнучкість мислення. У своїй книзі письменник піднімає найгостріші питання сучасності. В чому феномен Дональда Трампа? Як справитись з фейковими новинами? Чи прийде Бог?

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «21 урок для 21-го століття» Ювала Ноя Харарі українською мовою, то зможете дізнатись думки автора і на теми наступних Світових війн, він поділиться своїм баченням того, яка цивілізація домінує зараз у світі. Відповіді на питання, задані в книзі, не будуть легкими. Але читач гарантовано потрапить у захопливу подорож за смислом подій, які зараз відбуваються у світі.

Харарі підкреслює, що, попри виразну назву книги, він не дає рекомендацій та не намагається вчити житт., як якийсь пророк сучасності. Він лише описує сили, здатні вплинути на майбутнє всієї планети, які зараз здаються чимось страшно далеким. Тим часом їх вплив буде величезним та з часом може викликати світову катастрофу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «21 урок для 21-го століття» Ювала Ноя Харарі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «21 урок для 21-го століття» Ювала Ноя Харарі

Одна відповідь до “21 урок для 21-го століття”

  1. Інна Інна сказав:

    Першою роботою Ювала Ноя Харарі яку я прочитала стала «21 урок для 21-го століття». Не буду спойлерити, але скажу що вже в пошуках інших книг автора. Інформації так багато, що від неї просто не можливо відірватись. Однозначно книзі ставлю лайк та рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *