«280 днів навколо світу. Історія однієї мрії. У 2 томах. Том 1» Артемій Сурін

«280 днів навколо світу. Історія однієї мрії. У 2 томах. Том 1» Артемій Сурін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
984 переглядів
984 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «280 днів навколо світу. Історія однієї мрії. У 2 томах. Том 1» Артемія Суріна (анотація)

«280 днів навколо світу» — реальний приклад самомотивації та правильного використання власних ресурсів. Книга змусить переживати за героя та сміятися разом з ним, ніби це ваша спільна подорож. Прочитавши її, ви дізнаєтеся: Як втілити мрію в життя. Як пройти «чорний ретріт» і почути себе. Як здійснити навколосвітню подорож. Як вибратися з камери смертників іранської в’язниці.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «280 днів навколо світу. Історія однієї мрії. У 2 томах. Том 1» Артемія Суріна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «280 днів навколо світу. Історія однієї мрії. У 2 томах. Том 1» Артемія Суріна

Одна відповідь до “280 днів навколо світу. Історія однієї мрії. У 2 томах. Том 1”

  1. Олеся Олеся сказав:

    “280 днів навколо світу” перевернула моє життя з ніг до голови. Для мене це кращий приклад мотивації, зміни власного світогляду і максимального ресурса в житті. Це справжній діамант – рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *