«36 і 6 котів-детективів» Галина Костянтинівна Вдовиченко

«36 і 6 котів-детективів» Галина Костянтинівна Вдовиченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
298 переглядів
298 переглядів

Про книгу «36 і 6 котів-детективів» Галини Костянтинівни Вдовиченко

Є такі дитячі книжки, від яких в захваті навіть дорослі. Книга «36 і 6 котів-детективів» саме з них. Продовження захоплюючої історії з милими пухнастиками у головних ролях розрадить вас і ваших діток ввечері перед сном та зарядить позитивом на весь наступний день. 

Улюблені мешканці квартири пані Крепової виявились не тільки гарними чотирилапими друзями, а й справжніми сищиками, які не бояться небезпек і прагнуть розкрити інтригуючу таємницю. 

Пропонуємо читати онлайн книгу «36 і 6 котів-детективів» Галини Вдовиченко українською мовою та поглянути на світ очима котів. Несподівано, але дуже приємно! 

Головна інтрига сюжету – хто викрав дряпопис? Навколо цього зухвалого вчинку починається коловорот пригод та розслідувань. Погодьтесь, котики у ролі сищиків ще то видовище! 

Скачати книгу «36 і 6 котів-детективів» Галини Вдовиченко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). 

А поки кіт Коментатор веде пряму трансляцію з квартири, де знайшли пристанище більше 40 представників його роду. Звісно, на цю балаканину ніхто не звертає уваги, та колесо долі вже набирає обертів…

Рекомендації

Відгуки на книгу «36 і 6 котів-детективів» Галини Костянтинівни Вдовиченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *