«365 порад на перший рік життя вашої дитини» Євген Комаровський

«365 порад на перший рік життя вашої дитини» Євген Комаровський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6403 переглядів
6403 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «365 порад на перший рік життя вашої дитини» Євгена Комаровського (анотація)

Доктора Комаровського знають діти, їх батьки, а також бабусі, дідусі, тітки й дядьки, та й взагалі люди, які хоч трохи цікавляться питаннями здоров’я не лише своїх малюків, а й у загальному. В Україні він точно найвідоміший дитячий лікар, до рекомендацій якого дослухаються мільйони читачів і глядачів.

А головна його «фішка» у тому, що всю інформацію, яку він дає, зрозуміти може навіть дитина, бо всі складні процеси і теми описуються простими словами, що сприяє значно кращому і швидшому засвоєнню знань.

Кому варто читати онлайн книгу «365 порад на перший рік життя вашої дитини» Євгена Комаровського українською мовою? У першу чергу – молодим батькам, і не лише мамам, а й таткам теж, бо доглядати за малюком мають обоє батьків. Якщо це перша дитина в родині, то виникає багато питань і тривог, а тут можна знайти відповіді, пояснення і слова заспокоєння, які хоча б частково зніматимуть батьківський стрес.

Старшому поколінню теж буде корисно почитати цю роботу, хоч багато кому з бабусь і дідусів може здаватись, що вони й так вже все знають, бо мають власний досвід. Та пізнавати щось нове ніколи не пізно, окрім того, отримані знання можна одразу й використовувати на практиці (на власних онуках).

Звісно, тим, хто ще лише готується до батьківства, також варто скачати книгу «365 порад на перший рік життя вашої дитини» Євгена Комаровського українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), бо після появи малюка вона точно буде корисною.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «365 порад на перший рік життя вашої дитини» Євгена Комаровського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «365 порад на перший рік життя вашої дитини» Євгена Комаровського

Одна відповідь до “365 порад на перший рік життя вашої дитини”

  1. Оля Оля сказав:

    Дивилась передачу Комаровського тому й вирішила ще в період вагітності прочитати його книжку 365 порад на перший рік життя вашої дитини. Цікавенько, хоч як на мене є і спірні моменти, але в цілому згодна – рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *