«39 ключів. Сходження Весперів. Книга 11» Гордон Корман, Рік Ріордан, Джуд Вотсон, Пітер Леранжис

«39 ключів. Сходження Весперів. Книга 11» Гордон Корман, Рік Ріордан, Джуд Вотсон, Пітер Леранжис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
870 переглядів
870 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «39 ключів. Сходження Весперів. Книга 11» Гордона Кормана, Ріка Ріордана, Джуд Вотсон, Пітера Леранжиса (анотація)

Чотирнадцятирічна Емі Кехіл та її молодший брат Ден гадали, що зможуть повернутися до свого звичного життя, коли, нарешті, відшукають тридцять дев’ять ключів, які забезпечать їхній родині владу над усім світом. Але вони помилялися. Могутні вороги — Веспери — чекали в тіні. І вони не зупиняться ні перед чим, щоб захопити ключі. Чотири автори об’єдналися для того, щоб розповісти про таємну боротьбу між Кехілами і Весперами, яка триває вже п’ять століть. Вторгнення Весперів не за горами, весь світ у небезпеці.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «39 ключів. Сходження Весперів. Книга 11» Гордона Кормана, Ріка Ріордана, Джуд Вотсон, Пітера Леранжиса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «39 ключів. Сходження Весперів. Книга 11» Гордона Кормана, Ріка Ріордана, Джуд Вотсон, Пітера Леранжиса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «39 ключів. Сходження Весперів. Книга 11» Гордона Кормана, Ріка Ріордана, Джуд Вотсон, Пітера Леранжиса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «39 ключів. Сходження Весперів. Книга 11» Гордона Кормана, Ріка Ріордана, Джуд Вотсон, Пітера Леранжиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *