«39 ключів. У підземеллі. Книга 10» Маргарет Хедікс

«39 ключів. У підземеллі. Книга 10» Маргарет Хедікс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
886 переглядів
886 переглядів

Короткий зміст книги «39 ключів. У підземеллі. Книга 10» Маргарет Хедікс (анотація)

Перешкод на шляху чотирнадцятирічної Емі Кехіл та її молодшого брата Дена було більш ніж достатньо. Мало того, що вони повинні знайти тридцять дев’ять ключів. Але погодитися із тим, що багато чого тепер об’єднує їх із людьми, які зрадили їхню родину і вбили батьків, вони категорично не бажають! Пробачити і зрозуміти вибухи, замахи і викрадання двоє сиріт просто несила. У них є план — для того, щоб закінчити полювання за ключами на своїх власних умовах. Шкода, що це фінал, і що занадто пізно вони дізналися фатальну таємницю про клан Мадригалів. Цей секрет може коштувати життя не лише Емі та Дена, але й погубити все людство…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «39 ключів. У підземеллі. Книга 10» Маргарет Хедікс та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «39 ключів. У підземеллі. Книга 10» Маргарет Хедікс: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «39 ключів. У підземеллі. Книга 10» Маргарет Хедікс і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «39 ключів. У підземеллі. Книга 10» Маргарет Хедікс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *