«4 3 2 1» Пол Остер

«4 3 2 1» Пол Остер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
182 переглядів
182 переглядів

Про книгу «4 3 2 1» Пола Остера

Книга «4 3 2 1» розповідає про сім’ю американських емігрантів у 2-у поколінні, у яких народжується хлопчик на ім’я Арчі. Разом з автором читач може простежити за життям головного героя від дитячих років до вже дорослого чоловіка, який приймає доленосні рішення.

Ви будете вражені незвичайністю сюжету книги, адже окрім занурення у просте життя Арчі, вам на розсуд пропонується цілих чотири окремі варіанти життя головного героя, які в якийсь час розходяться та з кожною прочитаною сторінкою все більше віддаляються один від одного.

Ще одним повноправним персонажем роману виступає Америка. Разом з героями книги ви переживете всі віхи в американській історії: повоєнні часи, проблему расизму, виступи Мартіна Лютера Кінга, смерть Джона Кеннеді та багато інших визначних подій.

Починайте читати онлайн книгу «4 3 2 1» Пола Остера українською мовою, якщо хочете познайомитись з життям головного героя та паралельно дізнатись про визначні дати в американській історії.

Скачати книгу «4 3 2 1» Пола Остера безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, використавши наш ресурс.

Завантажити безкоштовно книгу «4 3 2 1» Пола Остера

Рекомендації

Відгуки на книгу «4 3 2 1» Пола Остера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *