«48 законів влади» Роберт Грін

«48 законів влади» Роберт Грін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
80196 переглядів
80196 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «48 законів влади» Роберта Гріна (анотація)

Чи стане для вас одкровенням, шановний читачу, ствердження, що до влади йдуть по головам? Що керівниками будь-якої ланки стають не завдяки професійним знанням та авторитету, а завдяки маніпуляціям, інтригам, безжальній розправі з конкурентами?

Пропонуємо читати онлайн книгу «48 законів влади» Роберта Гріна українською мовою всім, хто прагне зайняти керівні посади і тим, хто бажає краще пізнати свого шефа. І нарешті отримати відповідь – чому саме він керує, а не я?

Трішки брудна, але дуже протверезна правда про тих, хто керує. Неважливо в якій галузі – будь це політика чи торгівля, мер великого мегаполісу чи голова сільради, та хоч сам Президент країни або власник журналу «Playboy».

Книга «48 законів влади» повна яскравих прикладів успіху та гучних провалів представників влади минулого і сьогодення. Вони підкріплюються цитатами з праць різних філософів, що тільки підкреслює вірність авторських тверджень.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «48 законів влади» Роберта Гріна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «48 законів влади» Роберта Гріна

2 відповіді до “48 законів влади”

  1. Тетяна Тетяна сказав:

    Книга дуже хороша дуже багато нових та повчальних знань

  2. Юліана Юліана сказав:

    Книга «48 законів влади» Роберта Гріна стала для мене путівником до нових знань. Насамперед знань про «владу», вона розширяє кругозір та дає ту інформацію, яку я ніколи не бачила на сторінках інших книг або інтернет-ресурсів. Легка та структурована подача дала мені гарно засвоїти всі закони, та навіть деякі вже спробувати на практиці. Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *