«48 законів влади» Роберт Грін

«48 законів влади» Роберт Грін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2154 переглядів
2154 переглядів

Про книгу «48 законів влади» Роберта Гріна

Чи стане для вас одкровенням, шановний читачу, ствердження, що до влади йдуть по головам? Що керівниками будь-якої ланки стають не завдяки професійним знанням та авторитету, а завдяки маніпуляціям, інтригам, безжальній розправі з конкурентами?

Пропонуємо читати онлайн книгу «48 законів влади» Роберта Гріна українською мовою всім, хто прагне зайняти керівні посади і тим, хто бажає краще пізнати свого шефа. І нарешті отримати відповідь – чому саме він керує, а не я?

Трішки брудна, але дуже протверезна правда про тих, хто керує. Неважливо в якій галузі – будь це політика чи торгівля, мер великого мегаполісу чи голова сільради, та хоч сам Президент країни або власник журналу «Playboy».

Книга «48 законів влади» повна яскравих прикладів успіху та гучних провалів представників влади минулого і сьогодення. Вони підкріплюються цитатами з праць різних філософів, що тільки підкреслює вірність авторських тверджень.

Ви можете скачати книгу «48 законів влади» Роберта Гріна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дуже мотивує і розкриває очі!

Завантажити безкоштовно книгу «48 законів влади» Роберта Гріна

Рекомендації

Відгуки на книгу «48 законів влади» Роберта Гріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *