«П’ять мов любові для неодружених (5 мов любові для неодружених)» Гері Чепмен

«П’ять мов любові для неодружених (5 мов любові для неодружених)» Гері Чепмен

  • Назва: П’ять мов любові для неодружених (5 мов любові для неодружених)
  • Письменник: Гері Чепмен
  • Рік: 2020
  • Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Зарубіжна психологія, Загальна психологія, Секс і сімейна психологія
  • ISBN: 978-966-938-371-6
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9706 переглядів
9706 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «П’ять мов любові для неодружених (5 мов любові для неодружених)» Гері Чепмена (анотація)

Гері Чепмен прославився на весь світ, коли випустив серію книжок «П’ять мов любові», і з того часу чимало людей у різних куточках планети почали нарешті розуміти, чого ж їм не вистачало для повного щастя у стосунках.

Концепція автора полягає у тому, що кожна людина хоче і любити когось, і при цьому сама потребує, щоб її любили. Але навіть тоді, коли двоє починають стосунки, і між ними ніби є почуття, все одно хтось може відчувати, що його не люблять, або ж люблять недостатньо. А причина може бути у тому, що у кожного з партнерів своя «мова любові».

Коли ви будете читати онлайн книгу «П’ять мов любови для неодружених» Гері Чепмена українською мовою, то дізнаєтесь, якими ж вони бувають, і що робити, якщо у пари вони не співпадають. Доктор Чепмен переконаний, що кожна людина на цьому світі прагне безумовної любові, і вона її заслуговує по праву свого народження, але без знання «мов» отримувати і давати її буває складно. Через це люди можуть почуватись самотніми, непотрібними, навіть якщо біля них є партнер.

Чому так важливо говорити з іншою людиною на її любовній мові? Чи важко освоїти не свою мову? Як зрозуміти, якою мовою говорите ви, а якою партнер? Ви знайдете відповіді, якщо захочете скачати книгу «П’ять мов любови для неодружених» Гері Чепмена українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і почнете її читати.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «П’ять мов любові для неодружених (5 мов любові для неодружених)» Гері Чепмена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ять мов любові для неодружених (5 мов любові для неодружених)» Гері Чепмена

Одна відповідь до “П’ять мов любові для неодружених (5 мов любові для неодружених)”

  1. Карина Карина сказав:

    П’ять мов любові для неодружених відкрила мені очі та дала розуміння того, що ми не можемо любити однаково. Тепер її читає і мій чоловік, ми навіть десь стали краще розуміти один одного. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *