«П’ять мов любови до дітей (П’ять мов любові до дітей)» Гері Чепмен, Рос Кемпбел

«П’ять мов любови до дітей (П’ять мов любові до дітей)» Гері Чепмен, Рос Кемпбел

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3132 переглядів
3132 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «П’ять мов любови до дітей (П’ять мов любові до дітей)» Гері Чепмена, Роса Кемпбела (анотація)

Якщо ви зацікавлені, щоб ваша дитина виростала гармонійною особистістю та хочете налагодити з нею діялог взаєморозуміння, навчіться розмовляти мовою, яка властива маленькій людині. Цих мов у кожної дитини є п’ять, проте одна з них завжди домінує. Як її визначити, як навчитися вправно нею спілкуватися, як бути вимогливими і водночас люблячими батьками? Опанувати це непросте мистецтво навчають автори пропонованого видання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «П’ять мов любови до дітей (П’ять мов любові до дітей)» Гері Чепмена, Роса Кемпбела українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «П’ять мов любови до дітей (П’ять мов любові до дітей)» Гері Чепмена, Роса Кемпбела

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *