«5 життєвих питань, які треба розв’язати всім парам, або Чому так важливо мити посуд» Джоанна Гаррісон

«5 життєвих питань, які треба розв’язати всім парам, або Чому так важливо мити посуд» Джоанна Гаррісон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
21 переглядів
21 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «5 життєвих питань, які треба розв’язати всім парам, або Чому так важливо мити посуд» Джоанни Гаррісон (анотація)

Джоанна Гаррісон – досвідчений сімейний психотерапевт, колишній адвокат з розлучень, дружина і мати. Увесь цей життєвий досвід наштовхнув її на думку, що стосунки – це праця, і подеколи ми всі потребуємо допомоги.

Ця книжка покликана стати підтримкою у складні періоди сімейного життя. Якщо вам здається, що ви постійно сваритесь зі своїм партнером, вам не здається…

Психолог Джоанна Гаррісон вважає, що існує 5 основних питань, які необхідно розв’язати, щоб збудувати щасливі та гармонійні взаємини:

  • Спілкування, або «Ти мене ніколи не слухаєш»
  • Родина, або «Твоя мама доводить мене до сказу»
  • Ролі, або «Ти ніколи не виносиш сміття»
  • Приходи й відходи, або «Чому ти вічно в телефоні?»
  • Секс, або «Про це так важко говорити»

Тут ви знайдете не лише поради, а й практичні інструменти, які зможете використовувати для вирішення конфліктів. Ця книжка стане вашою надійною опорою у переосмисленні взаємин.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «5 життєвих питань, які треба розв’язати всім парам, або Чому так важливо мити посуд» Джоанни Гаррісон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «5 життєвих питань, які треба розв’язати всім парам, або Чому так важливо мити посуд» Джоанни Гаррісон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *