«7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівен Р. Кові

«7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівен Р. Кові

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
18370 переглядів
18370 переглядів

Про книгу «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стивена Р. Кові

“7 звичок надзвичайно ефективних людей” – найбільш відома книга в галузі особистісного росту й менеджменту. Її заповідям свого часу слідували Білл Клінтон і Стівен Форбс. Автор цієї масштабної праці – всесвітньо відомий управлінець, психолог і викладач Стівен Р. Кові. Завдяки його працям та тренінгам мільйони людей по всьому світу розкрили свій потенціал і досягли вершин успіху.

Головна ідея цієї психолого-філософської праці – показати читачу, як підійти до формування й досягнення своїх цілей та визначення життєвих пріоритетів. Автор простими й зрозумілими словами пояснює механізми вирішення будь-яких проблем і просування до своїх цілей завдяки семи звичкам, які мають бути сформовані в будь-якої успішної людини.

З них три звички належать до особистої ефективності, інші три є засобами досягнення суспільної перемоги, і завершальною сьомою звичкою є метод “загострення пили”. Що являють собою ці основні механізми досягнення успіху та як правильно їх застосовувати у професійній діяльності та повсякденному житті, ви дізнаєтеся, якщо вирішите прочитати онлайн книгу “7 звичок надзвичайно ефективних людей” або скачати безкоштовно в одному з улюблених форматів fb2, rtf, epub, txt.

Усі праці Стівена Кові мають кілька переваг порівняно з іншими творами цього жанру. По-перше, автор викладає матеріал дуже структуровано, і така ж струнка система залишається в голові читача після прочитання кількох сотень сторінок. По-друге, Стівен Р. Кові пише свої твори зрозумілою мовою, без важких для сприйняття наукових понять, з великою кількістю життєвих прикладів. По-третє, після опрацювання кожної глави читач може виконати практичні завдання, щоб закріпити набуті знання й виробити необхідні вміння.

“7 звичок надзвичайно ефективних людей” – книга з надзвичайною мотивацією. Вона має настільки сильну енергетику, що одразу, як тільки закінчиш її читати, хочеться застосувати всі поради автора.

Щоб завжди пам’ятати про стимули, влучно описані Стівеном Кові, варто розібрати деякі сторінки праці на цитати та завжди носити із собою записник з цими мудрими думками. Глибоке вивчення цієї книги дозволить вам краще усвідомити свої цінності, правильно будувати стосунки із собою та оточенням, знайти своє духовне місце в житті.

Цитати з книги «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стивена Р. Кові

Ми – це те, що ми робимо постійно. А отже, майстерність – це не дія, а звичка. Аристотель У своїй основі наш

Цей метод каже: якщо ви хочете бути щасливими в шлюбі, будьте людиною, яка генерує позитивну енергію й уникає негативної замість підживлювати її. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина-підліток була привітнішою й легше йшла на контакт, будьте батьками, які більше розуміють, співчувають, люблять і підтримують. Якщо ви хочете мати більше свободи й самостійності на роботі, будьте відповідальнішим, кориснішим працівником, який більше віддається своїй справі. Якщо хочете, щоб вам довіряли, будьте гідними довіри.

Альберт Ейнштейн зауважив: «Суттєві проблеми, з якими ми стикаємося, не можна розв’язати на тому самому рівні мислення, на якому ми перебували, коли їх створили».

Усі впливи, що їх ми зазнаємо в житті (від родини, школи, церкви, робочого середовища, друзів, колег і поточних соціальних парадигм, таких як етика особистості) відкладають на нас свій тихий, неусвідомлений відбиток

Скачати безкоштово книгу «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стивена Р. Кові українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стивена Р. Кові

Одна відповідь до “7 звичок надзвичайно ефективних людей”

  1. Іhor Іhor сказав:

    Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *