«7 звичок високоефективних підлітків» Шон Кові

«7 звичок високоефективних підлітків» Шон Кові

  • Назва: 7 звичок високоефективних підлітків
  • Письменник: Шон Кові
  • Рік: 2015
  • Видавництво: Видавництво Старого Лева
  • Жанр: Дитяча проза
  • ISBN: 978-617-679-164-5
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1036 переглядів
1036 переглядів

Про книгу «7 звичок високоефективних підлітків» Шона Кові

Людина, яка ще не досягла повноліття, якою б розумною та вихованою не була, все одно чинить безліч дурниць. Без поганих намірів, а в силу моральної незрілості. Адже дорослішати, формуючи свою особистість – нелегкий процес. 

Всім підліткам, а також їх батькам, родичам, радимо читати онлайн книгу «7 звичок високоефективних підлітків» Шона Кові українською мовою. Вона допоможе молодим людям органічно і безболісно перейти в доросле життя, відчути себе повноцінним членом суспільства і, що головне, навчить досягати поставлених цілей та втілювати свої мрії в реальність. 

Автор книги «7 звичок високоефективних підлітків» довірливо звертається до читачів, розказує, як покращити відносини з навколишніми людьми, як підняти самооцінку. Без занудства та скучної моралі. 

Після знайомства з цим мотивуючим твором вам захочеться діяти. І це добре. Ще краще, що діяти захочеться не тільки підліткам, але й всім іншим читачам, адже навіть людям поважного віку часто не вистачає існуючої мотивації та самовпевненості. 

Ви можете скачати книгу «7 звичок високоефективних підлітків» Шона Кові безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Буде цікаво!

Рекомендації

Відгуки на книгу «7 звичок високоефективних підлітків» Шона Кові

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *