«77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни» Зоя Храмченко

«77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни» Зоя Храмченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1745 переглядів
1745 переглядів

Короткий зміст книги «77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни» Зої Храмченко (анотація)

Книга «77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни» Зої Храмченко та інших журналістів та журналісток, є ревізією перших двох місяців російсько-української війни очима тих, хто висвітлював її для українців та світової публіки. Під обкладинкою своє слово мали багато авторів, які були об’єднані в рамках видання Reporters, що працювали в Україні під час та впродовж широкомасштабного вторгнення. Спогади про ті події назавжди залишаться в їх пам’яті та цій книзі, яку може прочитати кожен.

Символізм став важливою складовою книги, адже її хронологічні рамки охоплюють проміжок між 23 лютим та 9 травня, демонструючи одні з головних дат для військової ідеології країни-агресора. Також історія піднімає цікаву тему того, що лютий для більшості тривав набагато довше, ніж це показував календар. Цей місяць змінив кожного українця, адже такі речі як біль, страх та злість в перемішку з відчаєм стали головними емоціями цього часу. Але попри це жевріюча в холоді останніх днів зими надія залишалась, даючи сили та енергію для кроку вперед.

З позитивних сторін колективної роботи авторів слід відзначити те, що їй чудово вдається поєднувати персоніфікований досвід кожного, водночас поєднуючи його з документальним висвітленням головних подій української історії в обраний проміжок часу. Досвід, який неможливо забути, що зробив нас такими, якими ми залишаємось – головний наратив книги.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни» Зої Храмченко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни» Зої Храмченко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни» Зої Храмченко і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «77 днів лютого. Україна між двома символічними датами російської ідеології війни» Зої Храмченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *